Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány kg hizás egészséges az...

Hány kg hizás egészséges az első négy hónapban?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Akármilyen súlyt írtam bele, mindig 0-t, alultápláltat ír ki...
2016. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11!

Azért ír ki neked 0-t, mert valamelyik értéket nem jól adtad meg. Pl.: magasságot centiben méter helyett.

2016. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

8as vagyok. Az első terhességem súlygyarapodását beírva én is alultáplált voltam.

Akkor 10 kg-ot híztam. 163 cm és 47 kg volt a kezdőm.


A többieknek : akkor is híztam a 20dik hétig 3 kg-ot :-)

De a 28tól 36ig nem híztam!

2016. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, igaz, az volt a baj. A súlygyarapodást viszont ugyanúgy írta, ami meg abszolút el van szállva szerintem.
2016. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

En mindegyik gyerekkel 2-3 kg-ot szedtem fel a 20. hetig es 10-12 kg kozott a 40. hetig. Vekony testalkatrol indultam es nekem ez idealisnak tunt. Ettem rendesen, mint egyebkent, a gyerekek 3-4 kg kozotti sullyal szulettek es rajtam mindegyik szules utan 1-2 kg maradt, ami magatol le is ment az elso hetekben.


Egyebkent a tablazat szerint nem volt idealis a hizasom, mert azt mutatta, hogy a 20. hetig 1 kilot kellett volna hiznom csak, szulesig pedig 14 kg-ot (csak a normal tartomany neztem, a minimumot/maximumot nem, mert ott meg szelsosegesebb sulynovekedest mutatott).


A 12. hetig egyebkent nem szoktam hizni, utana aprankent kb felidoig, azutan picit temposabban.

2016. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!