Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnálja a férjem tőlem az...

Sajnálja a férjem tőlem az édességeket mert "nem egészséges", ez normális?

Figyelt kérdés

37 hetes kismama vagyok és a férjem állandóan rám szól ha édességet eszem: megettem ma 3 db gumicukrot és 3 db szaloncukrot és rám szól ezért. Nagyon rosszul esik! :( Amikor boltba vagyunk akkor is mindenkinek vesz / veszünk és nekem meg nem engedi, mindig undok velem ha édességről van szó!! :(


Nem vagyok kövér, csinos kismama vagyok egyébként.


2016. dec. 18. 18:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
szerintem egyáltalán nem eszem sok édességet, tehát itt nem arra kell gondolni hogy egy egész tábla csoki lemegy egy nap alatt, nincs is. Csak szaloncukrom van most és mindössze 3 db-ot ettem, most hogy van végre, alig vártam hogy egyek már valami édességet mert mikulásra is csak egyik barátom hozott nekem, férjem most nem gondolt rám sajnos. :(
2016. dec. 18. 18:38
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Ne hagyd, hogy ennyire kontrolláljon a férjed, akkor sem, ha túlféltésnek álcázza. Igenis állj a sarkadra!
2016. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem hagyom csak nagyon rosszul esik ez nekem.
2016. dec. 18. 18:43
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

hát ez vicc...nekem kb úgy tűnik mintha 5 éves lennél ő meg az apucid volna...:) bocs nem akarok bántó lenni de tényleg, mi a fenének kell az engedélye? ha csinos vagy és az eredményeid is jók, akkor főleg, de ha lenne rajtad némi plusz kiló, akkor is a hibáiddal együtt vett el nem? meg felnőtt ember vagy nem? meg egyébként azt várja el tőled amit saját maga is meg tud tenni vagy megtesz...ha bementek a boltba akkor vagy senkinek se vegyen nasit vagy mindenkinek vegyen...

a nővérem a terhessége felénél jár, átlagosat hízott eddig, de a férje non stop cseszegeti hogy ne egyen édességet...engem már az is halálra idegesít...az én férjem szerencsére nem szólt ebbe bele pedig én bazi sokat híztam; igaz le is adtam hamar mert én olyan vagyok hogy ha valami nem tetszik helyre hozom...

de ha te nem vagy elhízva és alapból normálisan táplálkozol akkor nem értem mitől félt...nekem az jön le hogy a nagy pocakból ő a kövérségre asszociál, nyilván azért vastagodtál egy kicsit a normális kereteiden beül - ettől lehetsz nagyon csinos - de őt nagyin taszíthatja a túlsúly, ezt igazolja az is hogy nem akar veled szexelni

2016. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
A férjednek van igaza. Hihetetlen, hogy sok nő mennyire önző dög. A gyereknek kellene a legfontosabbnak lenni, főleg ameddig a hasban van. A sok szex (terhesség végén), emésztőrendszernek szemét (pl. Szaloncukor) nem tesz jót.
2016. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Csak mondom, hogy a rostos üdítőben pont annyi cukor és kalória van, mint a kólában. Igen, a 100%-osban is. Szóval egy kutya. A szénsav meg önmagában nem ártalmas, max. felpuffadsz, de a gyereknek nem lesz semmi baja. Szóval a szénsavas üdítőket nem a szénsav miatt nem ajánlják, hanem a cukor miatt. Úgyhogy nyugodtan igyál, amit akarsz, csak mértékkel. Szerintem 1 liter léleknyugalommal elfogyasztott narancslé pontosan 5-ször annyit árt, mint lelkifurdalással ivott 2 dl kóla.

A férjednek meg mondd, hogy ne szóljon bele, és egyél, amit akarsz.

2016. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

Ez sajnos eléggé úgy tűnik, mint ahogy a kontrolláló családon belüli erőszak elindul.

Jellemzően akkor, amikor a másik fél eleve kiszolgáltatottabb élethelyzetben van. Lassú elszigetelés, az anyagiak számonkérése, megszabja, hogy a másik mit ehet, mit vehet fel, stb. Később durvul.


A NANE oldalán sok rövid kiadvány van erről, olvass bele!

2016. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
En biztos nem szulnek gyereket egy ilyen bunkonak,mar bocsi...
2017. jan. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

15-Os

Te mi a fenerol beszelsz? Milyen "onzo dog"stb. Attol hogy valaki terhes mar megall a vilag vagy mi? Tán dietaba kellene kezdenie a holgynek vagy mi,sot diabeteszes dietaba,meg ha nem is cukros? 3Szem szaloncukorba meg egy magzat se halt bele,de en ezektol a rohelyes hulyesegektol mar lassan agybajt kapok...

2017. jan. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!