Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbeteg kismamák...

Terhességi cukorbeteg kismamák! Mit és mennyit esztek a karácsonyi ünnepek alatt? Be tudjátok majd tartani? Én most nem tudok örülni a Karácsonynak.

Figyelt kérdés
Szenteste ugye vacsoràra szoktak halàszlevet,ràntott halat körettel enni.Vagy ki mit szeret. Na most ez azèrt nem jò,mert este ennyit màr nem lehet enni.Èn nem is tudom,hogy fogom ezt az ünnepet ìgy vègigèlni.Màr előre làtom,hogy a csalàd jòìzűen falatozik ,èn meg csak nèzek,ès ellenàllok a kìsèrtèsnek.3 nap ezzel fog eltelni,ès màr előre összeszorul a gyomrom ettől .Mondtam a pàromnak, vegyen sütit maguknak ,meg a vendègeknek az ünnepekre,mert èn most nem sütök. Kòstolni sem tudom,meg lelkileg is elèg rosszul èlem most meg ezt a betegsèget.Mikor magas a cukrom mèrèsnèl,folyton a MIÈRT ? szò jàr a fejemben,ès sìrni tudnèk.Betartom ezt a diètàt olyannyira,hogy màr 10kg ment le 9hèt alatt.Az orvos ès a diabetològus mondta,hogy ne fogyjak,de hogy a csudàba csinàljam,ha nem lehet 160g szènhidràtnàl többet ennem?Zsìrosat sem ehetek,gyümölcsöt is keveset, banànt, szőlőt egyàltalàn nem ehetek.Ja ès nekem szigorìtott a diètàm,mert csak 3x ehetek ,tehàt a 10òrai ès az uzsonna is kilőve,amikor lehetne kicsit nassolni.Inzulinoznom nem kell, mert a dietetikus szerint jòl betartom a diètàt ès csak nèha magas a cukrom,de ez az àllapot akkor sem egy jò dolog.Azòta,hogy cukros lettem depressziòs vagyok,ès frusztràlt.Remèlem elmùlik szülès utàn ez az àtok.
2016. dec. 23. 07:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Hiába erősködsz itt, háromszori étkezés nem elég, akkor Ha nem tudod rendesen a nyelvet, és nem érted mit beszélnek akkor nyugodtan lehet kérni tolmácsot.
2016. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem haromszor kell enned. Kizart.
2016. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy :dreimal täglich ehez nem kell tolmàcs.A 2 -es haladò szinten vagyok.
2016. dec. 23. 12:03
 24/32 A kérdező kommentje:
Ès mikor visszakèrdeztem a kezèvel is mutatta.
2016. dec. 23. 12:04
 25/32 anonim ***** válasza:
Max Hauptspeise-ből 3, de az nem azt jelenti hogy háromszor kell enni.
2016. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar kimentel nyelvtudas nelkul, legalabb kerj tolmacsot, a gyereked egeszsegevel jatszol.

Miert nem megy a fejedbe, hogy min. 5 szor kell enned ????

2016. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Azt hiszem befejeztem itt a hadakozàst.Nem tartozom senkinek magyaràzkodàssal!Tudjàtok,hogy ha felidegesìtetek attòl is felmegy a vèrcukor?Itt a sok okostojàs ìtèlkező,vàdaskodò.Ezt a kèrdèst törlöm ès elegem van ebből az oldalbòl!Tisztelet a kivètelnek,ès köszönöm a jò tanàcsokat!Remèlem a sok bunkò beszòlàs majd nàlatok is lecsapòdik,ha valamit meg mertek kèrdezni .
2016. dec. 23. 14:33
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Max. a vérnyomásod megy fel, nem a vércukrod.
2016. dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Vercukor idegeskedestol ??

Jaaajj, kijartad te az általánost?

Jó, akkor játsz tovább is a gyereked egeszsegevel.

2016. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Juj, de felhuztad magad rajta, hogy nem ehetsz ot helyett;) Onmerseklet! Setalj inkabb egyet. Olyan csunya dolog, mikor valaki ennyire odavan a gyomraert. Igy nyafogni.
2016. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!