Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 éves vagyok és terhes. Mit...

14 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleimnek nem merem elmondani mert kiakadnának. Anya mondta hogyha 18 alatt terhes leszek akkor kezdhetek csomagolni és húzhatok el itthonról. Apám hirtelen haragú biztos felpofozna. De ez nem is érdekelne csak amit anya mondott az nagyon aggaszt. A pasimmal 1 éve vagyunk együtt. Védekezés mellett lettem terhes. Kiszakadt a gumi és nem vettük észre. A pasim már tudja ő is kiakadt. Nem tudom mit tegyek és nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek hogy ne "öljenek meg". Lécci mondjatok valami biztatót. Van lehetőség arra hogy ne tudják meg. Például elvetetni. Lécci segítsetek.

2016. dec. 28. 16:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
19%
10-es...Igenis nem ő tehet erről ,hanem a szülei,hogy nem világosították fel kellőképpen...
2016. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
77%
Bőven elég baj,hogy már egy éve pasija van,mikor általánosba jár... Ráérne 15évesen összejönni az elsővel.
2016. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
87%
Anyukád biztos segíteni fog, megdicsérni nem. Ne húzd az időt, minden nap számít.
2016. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
48%

Mar 13evesen pasiztal? Az kva jo.. neked meg a Disney csatorna valò..

Vetesd el szerintem

2016. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
32%

#12 te buta vagy. Abban igazad van hogy ha rendesen lenne nevelve eszébe sem jutna ennyi idősen kefélni, viszont a kérdező azt írja hogy használtak óvszert, ha már gyerekként felnőtteset játszik a szüleinek ebben az esetben milyen plussz mondandója lehetett volna? Kislányom fél percenként álljatok meg leellenőrizni hogy minden rendben van-e? Esemény utáni még lehetett volna, de én pl ebben a korban azt sem tudtam hogy létezik ilyen!

Egyébként naaaagyon erősen remélem hogy csak kamu kérdés!!!!

Ha mégsem, kérdező, húzz anyádhoz egy beszélgetésre! A tudta nélkül sem megtartani sem elvetetni nem tudod!

2016. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
21%

Szia, mindenfele keppen beszelj anyukaddal es kerj bocsanatot tole.. maskor meg hasznalj fogamzasgatlo gyogyszert!

Am miert is kerdezte meg az eggyik kerdezo hogy meg roma is a lany? Szerinted a magyarok nem tudnak b**zni 14 evesen?? attol hogy te talan nem tudtal az egy dolog ;)

2016. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
81%
Ha észrevettétek a végén,akkor lett volna 72 órátok cselekedni.Most már nincs mit tenni,mit szólni a szülőknek.Fiatal korú vagy.Nélkülük tehetetlen.
2016. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
52%

Így jár az,aki 14 évesen felnőttesdit játszik;)

Mondd el a szüleidnek,mást nem tudsz tenni

Ui.:remélem apád rendesen elver

2016. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
70%
A d.gáshoz nem volt szükséged segítségre, akkor légy felnőtt most is!
2016. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
81%
A felpofozás sokkal kevésbé fáj, mint a szülés, úgyhogy én a helyedben nagyon sürgősen elmondanám, amíg nem késő. Mert nyilván el fogod vetetni, amihez szülői engedély kell. Viszont hetek, mire elintézitek, hogy sor kerülhessen rá, és a 12 hét után már nem egy altatásos kisműtét, hanem szülés. Már ha egyáltalán engedik, de az életkorodra tekintettel szerintem igen, mivel a baba kihordása és a szülés veszélyeztetne téged.
2016. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!