Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 éves vagyok és terhes. Mit...

14 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleimnek nem merem elmondani mert kiakadnának. Anya mondta hogyha 18 alatt terhes leszek akkor kezdhetek csomagolni és húzhatok el itthonról. Apám hirtelen haragú biztos felpofozna. De ez nem is érdekelne csak amit anya mondott az nagyon aggaszt. A pasimmal 1 éve vagyunk együtt. Védekezés mellett lettem terhes. Kiszakadt a gumi és nem vettük észre. A pasim már tudja ő is kiakadt. Nem tudom mit tegyek és nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek hogy ne "öljenek meg". Lécci mondjatok valami biztatót. Van lehetőség arra hogy ne tudják meg. Például elvetetni. Lécci segítsetek.

2016. dec. 28. 16:47
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
69%

Szia! Sajnalom hogy igy alakult bar azt nyilvan te is tudod hogy felelotlen voltal. Sajnos semmi jot nem tudok mondani sajnos 2 eve nekem is tul kellett ezen esni szinten felelotlensegbol. Ugyhogy tudom milyen. Ha gondolod es kerdesed van vagy csak batoritani kell irhatsz privatot.

19/L

2016. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. dec. 29. 20:42
 33/42 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem az ilyet. 13 éves korom óta élek nemi életet, soha nem lettem terhes véletlen. Soha nem szedtem fogamzásgátlót, csak óvszerrel védekeztünk. 23 évesen szültem az első gyerekem és most 28 évesen várom a másodikat. Mindkettőt terveztük. Nekünk egyszer szakadt ki a gumi, vettem be esemény utánit. 20 évesen se vagy érett a szexhez, ha nincs felelősség érzeted!

Gratulálok, most megölhettek egy ártatlan babát, mert képtelenek voltatok szólni a szülőknek, hogy vegyenek egy tablettát, ehhez is fel kellett volna nőni.

2016. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
38%

#33-as:

Teljesen igazad van!!!

De tuti,hogy kamu a kérdés,már le is akarja zárni a témát,mivel eddig itt sírt,hogy jaj így meg jaj úgy,aztán meg nincs semmi baj és kész a happy end.

2016. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
29%

14 évesen azért elég durva hogy már nem vagy szűz. Mivel te még csak egy gyerek vagy így jogilag egyedül semmit nem tehetsz. A szüleid felelősséget vállaltak utánad a születésedkor... kitenni téged otthonról ugyan annyira törvénytelen lenne.

Amit nélkülük tehetsz az nem sok minden... Viszont ha a gyerekem lennél akkor szereznék bizonyítékot hogy 14 éves korod előtt szexeltetek a pasiddal és feljelenteném ugyan is jobb ha tudod h 14 év alatt akkor is törvény bünteti ha te beleegyezel... bárcsak ez eszébe jutna a szüleidnek és a drága liliomtipró kis szerelmed se úszná meg a dolgot...

2017. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
38%
13-14 evesen szexelni sok eszre vall... Nyakon kellene vagni az ilyeneket!
2017. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
30%

#36-os:

Pontosan!

2017. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Dudás Bianka válasza:
23%
Szia, figyelj én is a mai nap tudta meg hogy az vagyok egy évvel vagyok nálad idősebb mi is védekeztünk, szerintem az lesz a legegyszerűbb ha anyudnak mondod el előbb és aztán apudnak egyedül nem oldhatod megeszed gy abortusz 30ezernél kezdődik...
2018. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 Dudás Bianka válasza:
18%

Elfelejtettem 38as vagyok⬆️

Nekem azért lett ilyen korán gyerek mert nagy valószínűséggel 16 éves koromban ki kell venni a petefészkeim

2018. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
53%
Hogy vagy azóta?
2021. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!