Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 éves vagyok és terhes. Mit...

14 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleimnek nem merem elmondani mert kiakadnának. Anya mondta hogyha 18 alatt terhes leszek akkor kezdhetek csomagolni és húzhatok el itthonról. Apám hirtelen haragú biztos felpofozna. De ez nem is érdekelne csak amit anya mondott az nagyon aggaszt. A pasimmal 1 éve vagyunk együtt. Védekezés mellett lettem terhes. Kiszakadt a gumi és nem vettük észre. A pasim már tudja ő is kiakadt. Nem tudom mit tegyek és nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek hogy ne "öljenek meg". Lécci mondjatok valami biztatót. Van lehetőség arra hogy ne tudják meg. Például elvetetni. Lécci segítsetek.

2016. dec. 28. 16:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
24%
Az én lányom 13éves és bár nem vagyok elfogult de nagyon nagyon kislány,nem hiszem hogy a szüleid erre neveltek,honnan vetted a bátorságot hogy oda add magad egy fiúnak ennyi idősen?Undorito!!! Tudod mit?! Megérdemled!!!!Szegény babát sajnálom hogy éppen egy ilyen felelőtlen nagylányoskodó buta kislány miatt nem születhet meg! Ha a lányom ezzel haza állítana nyilván kiakadnék,nem bántanám de azonnal abortusz és attól kezdve legközelebb majd 18évesen dönthetne önállóan pasi ügyben!
2016. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
21%

Én a srácot okolom. 14 éves a csaj, pont abból látszik, hogy kislány, hogy a srác rá tudta venni a szexre. Akárki rá tudta volna venni a kora miatt.


Emlékeztek még milyen nehéz volt bátorságot gyűjteni az első csókhoz is? Nemhogy levetkőzni valaki előtt. Igen, a mai lányoknak nagy szájuk van, de ugyanúgy gyereklelkük. Ha valaki nem bátorítja, magától nem veti rá magát senkire. Mégis szerintetek hányszor fordul elő, hogy a csaj leteperi a pasit, mert nem bír magával?


A fiúval együtt kellene a szüleid elé állni akkor, mikor az ő szülei is ott vannak.


Minél gyorsabban, mert minden nap számít. Holnap délutánra hozzátok össze, ne csak te kapj a fejmosásból. Plusz egymás előtt a szülők visszafogják magukat, így kevésbé járod meg.

2016. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
55%
Tudsz kepet feltolteni a tesztrol? Fotozd le es a kephosttal oszd meg. Megneznèm.
2016. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim válasza:
42%
Csak szegény babát sajnálom..
2016. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
51%

Ha a szexhez elèg nagy vagy, most is legyél az. A szakadt gumi után nőgyógyász írt volna esemény utáni tablettát.

Igen, a szüleid ki fognak akadni. A pofon sem kizárt. De te sokkal nagyobb fájdalmat okoztál nekik a felelőtlenségeddel.

Fogd a pasidat, és álljatok eléjük. Ha lehiggadtak, segíteni fognak.

2016. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
81%

Embereeeek!


A kérdés az, mit tegyen, nem az, hogy jól éli-e az életét, jól tette, hogy szexel, r*b@nc-e vagy sem, jól nevelték, vagy sem. Nem hinném, hogy kioktatást kért, próbálnátok a kérdésre válaszolni, vagy ha nem tudtok, akkor lenyelni a sértéseiteket?!


Kérdező: Nincs lehetőséged arra, hogy ne tudják meg, felnőttnek kell aláírnia, mivel kiskorú vagy. Nincs esetleg egy megértő, nagykorú tesód? Mindenképp be kell avass valakit, az abortuszt ugyanis korlátozott ideig csinálják meg, ne ess ki az időből! És ha már ott vagy, írass fogamzásgátlót is, ha már szexelsz, legalább vigyázz, mert ez nem játék! (Erre gyanítom már te is rájöttél). Ha pedig valami gikszer esik be, a 72 órás tabletta megoldás lehet : ügyeleten felírják neked, minél hamarabb beveszed, annál hatásosabb, de értelemszerűen csak 72 óráig van erre lehetőséged az aktus után.


Próbálj tanulni az esetből, nyeld le, ha a szüleid irgalmatlanul l*cs*sznek, és legyél máskor okosabb!

2016. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
31%

14 évesen 1 éves kapcsolat. Hát no komment. Pasinak nehezen lehet nevezni egy korodbeli általános iskolás kisfiút. Még egy 16 évest is. Mégis mi a fenének kell dugni ilyen fiatalon ? Nem hiába mondják, hogy a szex felnőtt dolog. Védekezéssel is becsúszhat a baba. Hihetetlen, hogy mennyire erkölcstelen cafka sok magyar lány. Inkább a tanuláson és főzésen járna az eszük. Nem sok mai magyar jeleskedik benne. Dugni ráérne 18 éves kora után. Nem a szülőkre kell most mutogatni. Nem ők dugtak gyerekként. És mi ez az elvakult feminizmus, hogy a srác hibája ? A lány is akarta. Senkinek nem kötelező farkat engedni a lába közé. Én is sajnálom a babát, mert ő szívja meg legjobban. Én is remélem, hogy az apád elver. Minden tini ribinek kívánom.

Szerencsére nincs lehetőséged, hogy ne tudják meg. Ha nagylány voltál a dugáshoz, legyél az a következmény vállalásához is.

2016. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
58%
Menj el sos nődokihoz.
2016. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy akkora kamu hogy lelog a netről...mèg kèpet sem rak fel...a kèrdèsem ota meg el is tůnt....szunet van sajnos.....
2016. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Még tegnap este elmondtam anyának úgy hogy ott volt a nővérem (ő már tudott mindenről). Nagyon kiakadt. Ő mondta el apának is. Ma reggelre már megnyugodtak és megbeszéltük és elmentünk a nődokihoz. Az abortusz mellett döntöttünk. Nagyon köszönöm azoknak válaszát akik normális választ adtak!
2016. dec. 29. 16:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!