Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 éves lány vagyok, és 7...

18 éves lány vagyok, és 7 hetes terhes. Elszeretném vetettni, De mikor arra gondolom hogy megölöm azt az ártatlan kiss embert a hasamban sirni kezdek nagyon rossz mit tegyek?

Figyelt kérdés

#terheseg megszakitas
2017. jan. 3. 19:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

En nagyjabol egyet ertek a 13-assal, a tenyekkel satobbi, de az utolso gondolataval nem. Az anya lelki vilaga igenis fontos, az a legfontosabb, akkor is ha vallalja ezt a babat ugy hogy nem akarja, es akkor is nem. Mindketto nagy hatassal lesz az elete hatra levo reszere, egy terhesseg megszakitassal jaro psziches terheles evekig mardoshatja belulrol, teheti tonkre szep lassan az eleter ha nem dolgozza fel megfeleloen. Kihathat akar a kovetkezo terhessegere is (lehet pont emiatt nem fog neki sikerulni teherbe mikor mar keszen all az anyasagra).

Barhogy is dont a kerdves kerdezo, ezt el kell donteni, es nincs tobb mi lett volna ha. Onnantol kezdve el kell fogadni, hogy akkor neki az volt a "helyes" dontes, es e szerint kell tovabb elni, segitseget kerni a neveleshez, orokbe adashoz, vagy az abortusz feldolgozashoz.

2017. jan. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
26%
A Néma sikoly egy olcso propagandafilm jo kis számitogépes manipulácioval. Nekunk is vetítették családtervezésen, aztán szulészeten az egyébként ab-ot nem végzo oktatoorvos felvilágositotta azokat, akik elhitték a filmecskét...
2017. jan. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
23%
Aki azt írta, hogy ez a baba még nem érez, nincs tisztában a valósággal. Kutatások bizonyítják, hogy érez, testileg és lelkileg is, és sejt szinten memóriája is van már, és ami a legfontosabb, a maga kis tudattalan szintjén már most szeret. Téged. Mindennél jobban. Ha a párod és a szüleid is azt szeretnék, hogy megtartsd, borzasztóan éreznéd magad utólag, hogy egyedül te akartad a saját kisbabátokat megöletni. Bocs, hogy így fogalmazok, de sajnos túlságosan is jól tudom, miről van szó, életem legcsúnyább dolga és emléke a két fiatalkori abortuszom. Azóta minden egyes nap megbánom. Szó szerint. Már van 3 gyerekem, és nincs nagyobb gyönyörűség, mint az ő mosolyukat látni.
2017. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Hogy dontottel kerdezo?
2017. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!