Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 éves lány vagyok, és 7...

18 éves lány vagyok, és 7 hetes terhes. Elszeretném vetettni, De mikor arra gondolom hogy megölöm azt az ártatlan kiss embert a hasamban sirni kezdek nagyon rossz mit tegyek?

Figyelt kérdés

#terheseg megszakitas
2017. jan. 3. 19:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

Ez az információ, hogy mindenki tud róla és mindenki támogat, azért elég sokat számít!

Mivel az írásod alapján, te is szeretnéd, szerintem vágjatok bele! Nem vagy magadra hagyva!

A tanulást baba mellett is meg tudod oldani, nem te leszel az első.

2017. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%

Le lehet pontozni, az abortuszosakat, de ha a lánynak saját tervei vannak, akkor egész életét úgy tölti le: mi lett volna, ha...?

És ettől függetlenül szeretheti a gyerekét, de mindig benne lesz az, hogy elvesztette a fiatalságát. Itt nem csak a pénzről van szó! A lány céljairól, álmairól, fiatalságáról! Gyerekkel már nem bulizni péntek esténként, az ő programja a pelenkázás lesz!

2017. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
36%

Válaszolj meg magadnak néhány kérdést és ezután döntsd el, mit teszel.

1. Van hova szülnöd?

2. Van miből felnevelned?

3. Számíthatsz az apjára, mind anyagiakban, mind a nevelésben?

4. Számíthatsz a szüleidre?

5. Készen állsz te erre? El tudod fogadni, hogy mostantól az életed egy másik emberről fog szólni? Hogy a te igényeid háttérbe szorulnak? Hogy minden, amit elterveztél a jövőt illetően, az megsemmisül? Hacsak szüleid nem veszik át a gyermeked nevelését, nem fogsz a közel jövőben egyetemre menni, de mire eljutsz addig, hogy járhass, akkor is egy halom 20 éves között kell anyukaként megtalálnod a helyed. Hogy egyetlen példát mondjak.

Egy dolgot jegyezz meg: szép dolog ez a gyermek áldás hozzáállás, meg ő is csak élet stb, de egy nagyobb összeget rá merek tenni, hogy te is csak egy újabb ingyenélő leszel, a társadalom számára ártalmas élősködő. Nem fogod tudni megadni a gyermekednek még a legalapvetőbb szükségleteket sem, szeretettel, meg szentimentális hozzáállással pedig nem lehet senkit sem jól lakatni. Egy totyogónak pedig nehezen fogod elmagyarázni, hogy holnap lesz csak zsíros kenyér, mert akkor jön meg a CSP vagy akármi...


A Néma sikolyról meg csak annyit, hogy aki valaha tanult biológiát és megáldotta az jó Isten némi szürkeállománnyal, az pontosan jól tudja, hogy az egész nem igaz, demagóg marhaság az egész. Nem véletlenül van az, hogy csak az aluledukált réteget tudják vele megvezetni és ez a réteg szaporodik úgy, mint a nyulak.


Ja és még egy dolog. Engem nem érdekel mit csinálsz. Ahogy az itt lévőket sem. Ez a te és a környezeted problémája. Így bárhogy döntesz, azt nem alapozhatod itteni, vad idegenek véleményére, és nem minket kell ezután győzködnöd, hogy miért ez, vagy miért az a helyes út. Én tényeket írtam le, hogy te ezután mit kezdesz magaddal, az egyéni szociális probléma.

Ui. Minden ilyen esetben egyedül a születendő gyermeket sajnálom. Irántad semmiféle szánlmat nem érzek. Ha elég nagy voltál a nemi élethez, akkor a következményeihez is elég idős vagy. És egy dolgot jegyezz még meg: lehet, hogy az a gyermek nem akart megfoganni, de a születéséről, a későbbi életéről még dönthetsz. Ha meg is szülöd, lehet hogy örökbe kéne adnod. Mindenki azzal járna a legjobban. A te lelki világod most a legutolsó szempont, bármilyen döntést is hozol.

2017. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
48%

A kockázatokat neked kell mérlegelni.

Én személy szerint abortuszpárti vagyok.Az most itt nem számít, hogy milyen fejlettségi szinten van a baba, de szerintem sokkal rosszabb neki ilyen esetekben megszületni...

Elég negnézned a családi kapcsolatok témakört, ami tele van sanyarú sorsú, szegény, elhanyagolt, bántalmazott vagy olyan gyerekekkel akiket nem akartak(lehet őket is csak sajnálták elvetetni).

2017. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Snorri ***** válasza:
89%
Nagyon gondold meg, mert ha ennyire rosszul viseled, akkor nem biztos, hogy fel tudod majd dolgozni. Ezt neked kell tudnod, hogy képes leszel-e a tudattal élni. Van, akinek ez semmi, másoknak pedig elképzelhetetlen, hogy megtegyék. Tudok olyat, akinek 5 volt, és nem érinti meg. Én tudom, hogy lelkem egy része meghalna...ezzel nem ítélkezni akarok. A döntésed következményeit neked kell viselned. Gyerekkel nem áll meg az élet, tanulni lehet mellette, sokan csinálják. Segítséged van, támogatnak. Ha ennek ellenére úgy döntesz, hogy nem tartod meg, akkor nem értem annyira a szomorúságod okát. Persze meg kell gyászolni, de túl is kellene tudnod lépni ezen.
2017. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%
A barátod mivel foglalkozik? Pénzt tud keresni, vagy még az egyetemen lébecol? van kellő anyagi hátteretek az egészhez? Szeretitek egymást kellőképp ahhoz hogy a megszületése után is együtt maradjatok? Szereted a srácot? vele képzeled el a jövőd? Ha nem vag biztos ezekben a dolgokban,főként hogy ő az igazi nem biztos hogy megéri ilyen fiatalon gyereket vállalni.
2017. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%

Hát Kérdező, én azt mondom hogy senkivel ne foglalkozz, neked kell tudnod hogy együtt tudsz-e élni a tudattal hogy az első gyermekedet a saját szíved alatt tépetted szét élve. Attól hogy valakinek gyereke lesz nem áll meg a világ, bár nyilván nehezebb lesz.

Amit a #16-is írt pedig... számomra az volt a legutolsó szempont hogy ki az apa, a legfontosabb az volt hogy ÉN vagyok az ANYJA! A sajátomból kiindulva az apák nem feltétlenül egy életre szólnak, ezért mikor úgy estem teherbe hogy az sem volt biztos hogy kapcsolat lesz közöttünk egytalán marhára nem érdekelt az apa személye! ("Szerencsére" azóta is együtt vagyunk és már 2 gyerekünk van, de a mai világban semnit sem lehet biztosra venni..)

Ezzel csak azt akarom mondani hogy amit a #16 írt számonra irtó nagy marhaság, ilyen szinten a másikra alapozni roppant hülye gondolat, úgy írja mintha kizárólag csak az apa személye számítana..

Azt írod hogy mindenki támogat, én biztosan nem vetetném el

(Jajj annyi példát tudnék még írni neked (sajátokat), de az enyém elég egyedi eset)

2017. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%

"Amit a #16-is írt pedig... számomra az volt a legutolsó szempont hogy ki az apa, a legfontosabb az volt hogy ÉN vagyok az ANYJA! A sajátomból kiindulva az apák nem feltétlenül egy életre szólnak, ezért mikor úgy estem teherbe hogy az sem volt biztos hogy kapcsolat lesz közöttünk egytalán marhára nem érdekelt az apa személye! ("Szerencsére" azóta is együtt vagyunk és már 2 gyerekünk van, de a mai világban semnit sem lehet biztosra venni..)

Ezzel csak azt akarom mondani hogy amit a #16 írt számonra irtó nagy marhaság, ilyen szinten a másikra alapozni roppant hülye gondolat, úgy írja mintha kizárólag csak az apa személye számítana..

Azt írod hogy mindenki támogat, én biztosan nem vetetném el

(Jajj annyi példát tudnék még írni neked (sajátokat), de az enyém elég egyedi eset)"



Egy valódi soviniszta nőszemélyt leltem felfedezni személyedben.


Én úgy gondolom fontos hogy egy gyerek ne apa nélkül nőjjön fel, egy egyedülálló anyának aki ráadásként épp hogy betöltötte a 18at nagyon is fontos egy társ maga mellé aki szereti és támogatja. Egy gyerek NORMÁL esetben KÉT EMBERES felelősség. Úgy gondolom ép eszű ember úgy vállal gyereket TUDATOSAN hogy van egy biztos kapcsolata. Így nagyon is számít az apa személye is!


Arról én nem tehetek hogy neked problémáid vannak a férfiakkal, szerintem nem írtam marhaságot. Egy teljes család anyából apából és gyerekből áll. Előfordulnak más jellegű helyzetek mikor az egyik szülő nélkül, vagy mindkét szülő hiányában nevelődik fel a gyerek. Vannak szomorú váratlan esetek. De ha a család lényegét kétségbe vonod akkor nagy baj van veled.

2017. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Tehát az apa csak a sperma miatt van??
2017. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%
13 as te mulyen b.unko vagy. ...az eszedbe sem jut hogy valakinek azert lesz több gyermeke mert szereti öket es nem azerz mert "aluledukalt"??? En pl nem làttam a filmet mègis van 5 gyönyörű lànyom. Ès nem azèrt meet a te szavaddal èlve : aluledkàlt vagyok....kedves kèrdetö. Kerj segitseget a döntesedhez. Anyukadek biztosan helyesen segitenek majd dönteni. Remelem jol döntesz majd.
2017. jan. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!