Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Becsapna a teszt? Ma vagyok a...

Becsapna a teszt? Ma vagyok a 41. napon, átlagosan 35 naposak a ciklusaim. Csináltam 3 db Movo Romed kazettás tesztet, amik szépen pozitívak lettek, de minden más negatív. Ennyire csak nem lenne pozitív, ha rossz lenne. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Movo Romed 40. nap

[link]


Összes Romed

[link]


Facelle

[link]


2017. jan. 7. 14:49
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Rendben, írni fogok és köszönöm!
2017. jan. 7. 21:01
 12/30 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én a facelle-n is látok halvány csíkot. A többi teszten pedig elég egyértelműen látszik, hogy mind pozitív. Drukkolok!
2017. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
én is látok valamit facellén a többi meg pozi. szerintem terhes vagy drukkolok :)
2017. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt hibás tesztem :D Pedig 100 darabot tuti ellőttem már :) Nagyon peches vagy.


Vérvétel esetleg? Ennyi pénzből már meglenne magánlaborban és aznap megvan az eredmény.


Drukkolok, szerintem baba lesz :)

2017. jan. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
El akartam menni vérvételre, de a mznkám miatt nem tudtam eljutni, hétvégi vérvételi hely pedig tőlem 70 km-re van csak. Hétfőn megyek dokihoz, a vérhígítót már szúrom, mert tromphofiliás vagyok, az endokrinológus szerint is tuti baba. Jaj, nagyon reménykedem.
2017. jan. 8. 07:33
 16/30 A kérdező kommentje:

Nem bírtam magammal, és csináltam még egy expect tesztet (kettőt vettem), és pozitív. Próbáltam jó képet lőni, de a kép annyira nem adja vissza. Még feltöltöm a mai Romed tesztemet is.

Expect:

[link]

[link]


Romed:

[link]

2017. jan. 8. 20:34
 17/30 anonim ***** válasza:
én ezeket negatívnak látom :( csak a romed pozi,de a másik kettő nem tűnik annak. viszont akkor nem értem a másik meg miért pozitív. drukkolok hogy baba legyen
2017. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megjártam a nődokit, nem csinált UH-t, majd holnap, de nagyobb a méhem és fel van puhulva, ami egyértelmű terhesség. Szerinte minden renden lesz. :) :) :)
2017. jan. 9. 15:13
 19/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2017. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Halk Gratula!Írj uh után 😊
2017. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!