Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdetek vásárolgatni?...

Mikor kezdetek vásárolgatni? Mikortól nem túl korai?

Figyelt kérdés

Gondolok itt mindenre, a babaruhákra, babakocsira, stb stb.


Nyáron születik meg a babánk, de néha már most is elcsábulok és mivel a nemét még nem tudjuk, csak pár uniszex babarugdalózót vettem.



2017. jan. 14. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Csak érteném, hogy miért kell lepontozni 35%-ra?

Szerintem válaszoltam a kérdező kérdésére.

2017. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Mi is nyárra várjuk, július végére :)

Én szívem szerint már most bevásárolnék, aztán a hátra lévő 6 hónapban itt kerülgetném a sok baba cuccot, de a férjem visszatart. Egy body-t már vettünk a 7. héten, mert nagyon aggódtam, sokat sírtam, hogy mi lesz, ha baj lesz és úgy döntöttünk, hogy veszünk egy bodyt, amit ilyenkor megfoghatok, magamhoz ölelhetek és ezzel is erősíthetem magamban, hogy minden rendben lesz, hamarosan lesz benne egy csodálatos baba is :) És tényleg sokat segített egyébként, megnyugtatott a látványa!

Ezt követően többször is szétnéztem már a h&m-ben és a pepcoban, tescoban, de olyan kimondottan unisex cuccokat én nem találtam, így nem vettem semmit. A 18.heti genetikai uh-n remélem, hogy megtudjuk a nemét és akkor ruhácskákat és apróságokat biztosan elkezdek venni. Nagyobb dolgokat (bababútor, babakocsi, légzésfigyelő, stb) majd májusban veszünk, 2 hónappal a szülés előtt.

2017. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%

Miért kellett lepontozni azt, aki nem állt neki ideje korán vásárolni?

Miért vásároltam volna be előbb, amikor egyszerűen nem volt még rá szükség?

2017. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi... az is le van pontozva aki 15 hetesen vásárol és az is aki 38 hetesen.

Vicc ez az oldal sokszor.

2017. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%

Vannak olyan kérdéskörök, ahol garantált a lepontozás.. ez is egy olyan. Nem kell felvenni. Van olyan pontozó is, aki választ se ír soha! Nem is egy!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__toplista

2017. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!