Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nagymamám szó szerint...

A nagymamám szó szerint kiröhögött, mert ruhákat vettem 14 hetes terhesen a babának. Jogos, hogy kiakadtam rá?

Figyelt kérdés
Vettem pár téli ruhát a babának, mert most akciósak. Bodykat például 400 ft-ért vettem és ilyen áron szerintem kihagyhatatlan. Elmondtam a nagymamámnak, aki nagyon cinikusan kiröhögött, hogy hova vásárolgatok még a babának. Ennyi erővel akár mondhatta volna azt is, hogy várjam ki a végét, megmarad-e... Tudom, hogy történhet baj, de már a második trimeszterben vagyok és úgy gondoltam, hogy kicsit fellélegezhetek és nem lehet a 40. hétig a csak a bugyimat figyelgetni, hogy mikor lesz véres!! Nagyon rosszul esett, hogy a nagymamám szinte nevetve közli, hogy nem is biztos, hogy lesz ebből anyaság és ne költsek a gyerekemre előre. Bármi történne, a ráköltött pénz érdekelne a legkevésbé! Nem értem, miért kell kiröhögni azért, mert kihasználom az akciókat és mert készülök a baba fogadására. Nem az utolsó pillanatban akarok majd kapkodni és mindent teljes áron megvenni. Inkább apránként beszerzem a dolgokat akciósan. Tényleg annyira nevetséges és hülye vagyok, hogy vásárolok 14 hetes terhesen?
2017. jan. 20. 11:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező! A Nagyid biztos jógej, én nem piszkálnám! Cuki, ahogy lelkesedsz! Csak egy jótanács volt, hogy téli ruhát ne, mert kiszámíthatatlanul nőnek! Még az első gyerekemnél kaptunk egy pulcsit. Mire belenőtt 30 fok volt kint. Mire tél lett, kinőtte. Gondoltuk sebaj! Jó lesz huginak! 1,5 év van köztük, tuti télen lesz jó rá! Aha.... Hugi úgy döntött, hogy törpe marad, és szintúgy 30 fokban kellett volna hordania.

Inkább babaszobát tervezz! Az biztos jó télen-nyáron, és az is nagy élmény!

És ne harapd le a fejem léccilécci!

Jó babavárást!

2017. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
21%

Jogos h kiakadtál szerintem.


Én 7+4napos terhes vagyok a babakocsit épp ma rendelte le a férjemmel.

Mi úgy gondoljuk, h nem attól fogg megmaradni a baba, h ha x.hét után kezdesz el vásárolni neki. Annyi baj történhet a 12.hét után sőt a szülésnél is..

Fölösleges aggódni.

2017. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!