Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2.3mmes embrió,6hetes terhes...

2.3mmes embrió,6hetes terhes vagyok. Azt mondja a doki nincs szívhang. Ezért missed ab. Holnap műtenek.6 hetesen lennie kell mindenképp szívhangnak?

Figyelt kérdés
Véreztem már pénteken,aztán barnáztam,szombaton megint véreztem,de tegnap épphogy kicsit barnáztam ismét. Ma hasi ill. hüvelyi uh utsn azt mondta a doki,hogy missed ab mert nincs szívhang. De 6 hetesen nem is mondig van nem?

2017. jan. 23. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%

Miért pontoztatok le, amikor ugyan azt írtam, mint mindenki más?????????????????????????

#3

2017. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
Most hívtam egy magándokit (mint utóbb kiderül ő csinálta az UH-t - 2.3 mmes embrió 18 mmes petezsák de embrióban nincs szívhang. Diagnózis: missed ab - majd át kellett mennem a szakrendelőbe,ott a másik doki kiírt műtétre. Na szóval véletlen ugyanazt a dokit hívtam,emlékezett rám,nos én ha már így esett rákérdeztem,hogy nem várhatnánk-e még ezzel. Azt mondta persze,kérjek jövő hétre új időpontot UH-ra,holnap ne menjek műtétre. Most nem tudom van e remény vagy csak úgy van vele,hátha ettől megnyugszom.
2017. jan. 23. 15:45
 23/66 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyanús, hogy az orvos azt láthatta, hogy megindult a vetélés. Én is elmennék egy másik dokihoz, uh-ra. Ha pesti vagy, a Czeizel Intézetben aznapra is lehet sürgősségi uh-t kérni. (Gondolom, máshol is van, de én ezt tudom.)

Ennyit nekem megérne.


De tény, hogy a vérzés nem jó jel. Nekem szívhang után volt enyhe barnázás, és mégis missed ab lett.

2017. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkèpp várj. 6 hetesen nekem se volt még szívhang. 12+4 vagyok és minden rendben velünk.

6hetesen még teljesen normális, hogy nincs szîvhang.

Nem tudsz esetleg elmenni másik orvoshoz?

2017. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ez volt az a kérdés, amit az egyik válaszoló említett. Semmikêpp ne menj műtétre holnap!

2017. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
Holnap utána járok,a másik megyében fogadnak-e a kórházban. Úgy tudom igen. Közben meg keresek egy magánorvost,ha mégis szerencsém van és megmarad a babóka. Elszomorít,hogy ilyen hamar lemondtak rólunk.
2017. jan. 23. 16:41
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg,mi volt!
2017. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:

Az utolsó szalmaszálba is kapaszkodom. A linkelt kérdés reményre ad okot. Nem az a típus vagyok,de ezért a csöppségért a végsőkig elmegyek. Nem értem,hogy miért küldtek rögtön műtétre. Az egyetlen baj a szívhang hiánya volt,meg gondolom,hogy vérezgettem. De annyi mindent olvasok..

Már kisírtam a szemem. Félek...

2017. jan. 23. 16:53
 29/66 anonim ***** válasza:
100%

Probalj megnyugodni. Tudom, hogy nagyon nehez, voltam mar ebben a szituacioban sajnos tobbszor is.

Ha megis lenne turelmed, hogy varj par napot, az nem lenne rossz.

Csak azert, mert egy nap alatt lenyeges valtozast nem fogsz latni.

Ha ma mertek ezt, holnap max 1 mm-rel merhetnenek tobbet, mert kb ennyit nonek az embriok naponta ebben a korban. Azt az egy mm-t vagy sikerul pontosan merni, vagy nem. A szivmukodes egy nap alatt vagy be indul, vagy nem.

Tehat holnapi uhval nem valoszinu, hogy elorebb lennel, ezert szoktak ilyenkor kb egy hetet varni a ket vizsgalat kozott.

Max az segithet ha felirnak progeszteront, az is csak akkor, ha egyaltalan annak a hianya okozza a verzest.

Szoval szerintem a kovetkezo uh-val talan jobb lenne varni par napot.

2017. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a kalkulátoron 5 hét 5 napos a papírforma szerint. Várok,ha addig nem lesz baj. Próbálok nyugodt lenni,de akarva akaratlan idegeskedem. Lehet még reménykednem? Vagy feleslegesen élem bele magam?
2017. jan. 23. 19:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!