Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2.3mmes embrió,6hetes terhes...

2.3mmes embrió,6hetes terhes vagyok. Azt mondja a doki nincs szívhang. Ezért missed ab. Holnap műtenek.6 hetesen lennie kell mindenképp szívhangnak?

Figyelt kérdés
Véreztem már pénteken,aztán barnáztam,szombaton megint véreztem,de tegnap épphogy kicsit barnáztam ismét. Ma hasi ill. hüvelyi uh utsn azt mondta a doki,hogy missed ab mert nincs szívhang. De 6 hetesen nem is mondig van nem?

2017. jan. 23. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

nem lehet, h mást is látott a doki? pl. ahogy az egyk válaszoló írta, szövetdarabok stb?

Csak azért mert vérzel és nincs szívhang nem kapkodnak ennyire! Szerinetm tuti van ott más baj is...

2017. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
100%
2 mm embrió megfelel 6 hetes kornak és nem kell szivhangnak lennie. Legalább 1 hetet várj.
2017. jan. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%
Várnék még. Nekem hat hetesen csak petezsákom volt szikhólyag nélkül!!! És egészséges gyerekem lett, igaz nekem késői peteérésem van, volt.
2017. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
78%

Én 6 hetesen voltam a lánykámmal elöször uh-on. Egy üres petezsák, csupán ennyi volt. Na most már elmúlt 2 éves:)

Én is azt mondom.. Várj. V keress más orvost..

2017. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
79%

Lányomnál még nem volt hat hetesen szívhang. Most itt fekszik mellettem, épp eszik. :)

Keress másik orvost inkább.

2017. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyk-n volt pár hónapjabegy csaj őt is kiírták műtétre,de saját felelősségre nem ment el.A petezsákra azt mondták el van laposodva.Később mégis lett embrió majd szívhang is.

Menj másik dokihoz és várj legalább 1 hetet!

2017. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj mindenképp, a dokinak nyugodtan mondd meg, hogy te még vársz, nem kötelezhet a műtétre, de én is tuti elmennék egy másik orvoshoz (is?). Vannak a félidőhöz képest totál más időpontban fogant babák is! Meg hát a sok előttem szóló, akinek szintén nem bolt 6 hetesen szívhangja, most meg ott van mellette a babácskája, tökéletes bizonyíték!
2017. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem jók az előjelek, de szerintem se menj el. Mert, mi van, ha mégis... Nagyon korai ez. Legalább egy hét múlva ránézhetnének. Ha nem növekedett és még mindig nincs szívhang, akkor már biztos. De így bennem biztos ott motoszkálna az, hogy mi van, ha tévedett az orvos.
2017. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak egyetérteni tudok a többiekkel. Kérj másod véleményt pár nap múlva, addigra nőnie kell az embriónak is, ha életképes. Egyenlőre bőven megfelelő a mérete és van idő a szívhangig is. Barnázásra meg e vitamin és kellett volna kapni progit, hátha a progi hiány okozza. Viszont ez miatt el is mehet a baba, így lehet jobb lenne akár ma elmenni egy másik dokihoz. Felelőtlen volt a doki, hogy egyből műtétre küldött hiszen visszahívhatott volna 2-3 nap múlvára is. Egyik ismerősömnek szabálytalan petezsákja volt 5+5 körül neki is mondta a doki, hogy nincs sok esély, de 2 nap múlvára visszahívta és már volt benne embrió szívhanggal. Ilyenkor még egy nap is sokat számít!


Kitartás minden jót!


12hkm

2017. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 6+5 hetesen volt szívhang és 4,8mm volt az embrió. Holnap menj be a kórházba és mondd meg, hogy még várni szeretnél, mert lehet, később fogant. A legtöbb orvos egyet fog veled érteni. A legjobb az lenne, ha kérnél vizsgálatot másik orvostól is.
2017. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!