Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2.3mmes embrió,6hetes terhes...

2.3mmes embrió,6hetes terhes vagyok. Azt mondja a doki nincs szívhang. Ezért missed ab. Holnap műtenek.6 hetesen lennie kell mindenképp szívhangnak?

Figyelt kérdés
Véreztem már pénteken,aztán barnáztam,szombaton megint véreztem,de tegnap épphogy kicsit barnáztam ismét. Ma hasi ill. hüvelyi uh utsn azt mondta a doki,hogy missed ab mert nincs szívhang. De 6 hetesen nem is mondig van nem?

2017. jan. 23. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem fpgom neked azt mondani, hogy biztosan rendben lesz minden, mert ezt nyilvan nem tuudjuk, viszont remeny persze, hogy van.

Azt kell mondjam, hogy az altalad megadott informaciok alapjan nem olyan sotet a helyzet, mint az orvos mondta, legalabbis ha nincs valami extra, akit o latott, de nem mondta, akkor szerintem nem kellett volna mar mutetre kuldenie teged.


1. A szivmukodes 6 hetes kor korul szokott beindulni, ehhez kepest nem vagy kesesben.

2. 5 mm-es ulomagassagig normalis lehet, hogy nincs szivmukodes, afelett ha meg mindig nincs, akkor feltetelezik az elhalt terhesseget. A te embriod kisebb, mint 5 mm.

3. A 18 mm-es petezsak normalis meret ennyi idos terhessegnel, a formajabol, szelebol esetleg lehet kovetkeztetni arra, hogy nincs minden rendben, de az sem biztos diagnnozis es nalad ez nem is kerult szoba.

4. A verzes minden bizonnyal nem tul biztato dolog, de nem jelent minden esetben verzes vetelest, ahogyan forditva: verzes nelkul is elhalhat az embrio.


Szoval osszesitve szerintem nem most kell ezt a terhesseget elsiratni, egyenlore vard meg, hogy mi tortenik. Par nap es tobbet tudsz.

Furcsa orvoshoz kerultel. Nekem epp az a talasztalatom, hogy sokaig "finomkodnak" es mar csak akkor mondjak ki a vegszot, amikor az utolso pici esely is elszallt.

Tobbszor voltam ugy, hogy en mar laikuskent is biztos voltam abban, hogy nincs remeny, de az orvosok meg mindig mondogattak, hogy legyek optimista, stb.

2017. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ennyi időt szántál arra,hogy válaszolj nekem,és ilyen szépen összeszedted pontokba. Kicsit megnyugtatott a hozzászólásod,próbálok minden lehetőségre felkészülni. Csak nég nagyon friss az élmény és nem tudok elvonatkoztatni.
2017. jan. 23. 20:11
 33/66 anonim ***** válasza:
100%
6hetesen 3mmes embrióm volt szívhang nélkül engem sem bátorított az orvos azt mondta bármi lehet belőle. Most 26hetes vagyok és a babám mérete azóta mindig tökéletes. Kicsit elhamarkodottnak tűnik a dolog szerintem :/
2017. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
Pedig ahogy olvasom sok esetben nincs még szívhang 6 hetesen. Progit nem akartak felírni múlt héten sem. Lehet be kéne próbálkoznom egy magán dokinál hátha adna... Ha nincs is meg már a babó akkor se lehet baj belőle nem?
2017. jan. 24. 11:00
 35/66 anonim ***** válasza:
100%

A felesleges progeszteron max annyit csinal, hogy visszatartja/visszafogja a vetelest. (Bar nekem megindult progeszteron mellett is, szoval ez sem 100%.)

Nyilvan emiatt van szukseg progeszteron mellett 1-2 hetente ultrahangra, hogyha esetleg megsem fejlodik a terhesseg, akkor ne a progeszteron miatt ne tudjon kilokodni.

De ha neked pl felirjak most es par nap mulva ujabb uh-ra mesz, akkor nem hiszem, hogy barmi gondot okozna akkor sem, ha megsem fejlodik a terhesseg.

2017. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a helyi SZTK-ba vagy legközelebbi kórházba,és nézesd meg.

Szeptemberbe nekem is azt mondták UH-on, hogy nem él a baba, de nem tudtam úgy műtétre menni, hogy ne nézze meg még valaki.

2017. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült másodvéleményt kérned? Remélem bíztató híreket kaptál, drukkolok nektek!
2017. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Egyenlőre kivárok. Kaptam időpontot egy jó magándokinál feb.1re. Remélem addig kihúzom a dolgot.
2017. jan. 24. 19:57
 39/66 anonim ***** válasza:
Egy masik kerdesnel azt irtad hogy ma talaltak szivhangot es kontrollra mesz 2 het mulva!
2017. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

Az nem én voltam. Nem gondolod,hogy 30 évesen ilyenekkel szórakozom. :)

Igen,hála Istennek neki lett szívhang.

2017. jan. 25. 09:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!