Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ciki hogy első...

Mennyire ciki hogy első babának turkálok 100 ftért bodykat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm aki látta nagyon rácsodálkozott, neki 2 éves a gyereke aki egy nagy pocséklós, mindent megkap új ruhákat, új játékokat, apukája külföldön dolgozik. Én úgy gondolom hogy úgyis hamar kinövi és másrészt semmi bajuk, ez nem azt jelenti hogy nem lesz új ruhája de most megveszek 3 tökéletes állapotú bodyt 400ftért összesen vagy pedig egy 0-val több van a végén.
2017. jan. 23. 16:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

ha jó állapotú, minőségi bodyk, amikre vigyázott az első tulajdonos, akkor szerintem ebben semmi ciki nincs.

én sem veszek újat pedig megtehetném...egyrészt mert kinövi, másrészt mert inkább másra költöm az új holmik árát. Harmadrészt meg mert nem bírom a felesleges pazarlást, pocsékolást, amit a 21. század művel

2017. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

Te csinálod jól. Miért álljon a turkálóban a ruha, ha elhordjátok. Azért gyártották le szorgos kezek a ruhát, hogy valaki hordja.

Majd kamasz korában hord jobb ruhákat.

2017. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Teljesen jó minőségűek, a múltkor láttam a kínaiba hogy milyen silány anyagokból van amiket ott árulnak és 900ft volt
2017. jan. 23. 16:12
 4/28 anonim ***** válasza:
60%

Csak annyira "ciki", mint mást azért megszólni, mert a lábát se tenné be turiba. Nekem pl. az a pazarlás: időpazarlás órákat válogatni egy nagy halom vegyes ruha felett, amikor pár kattintással is bevásárolhatok és a fennmaradó időben pénzt keresek.

Kinek hogy.

Nem szólom le a másikat, amí nem rúg belém.

2017. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

Az meg mar pocseklos, aki uj cuccokat kap. Jaj.

En ujszulott fiamra nem adtam hasznalt ki-tudja-honnan ruhat, de amikor mar nagyobb lett es csuszott-maszott a bolcsiben, mar igen, de akkor is csak jo allapotut. Lidl-ben, Tesco-ban harmasaval-otosevel vannak ezres kornyeken, inkabb ott vettem meg, ujszulott babanak nagyon pocseklos modon uj ruhat es jatekokat vettem. (Mondjuk kesobb meg mindig megmaradtam kicsit pocseklosnak mert ha kulfoldre mentem vettem neki jatekokat es ruhat is.)

2017. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%

Én nagyon sok jó cuccot veszek magamnak is és a babának is a turiban

Mellesleg szeretek is járni

Én sem akartam ezrekért ruhákat vrnni a picinek, mert úgy is kaptunk, és a környékünkön nem is volt nagy választék ( kék/rózsaszín)

A turiban jó minőségű, olcsó ruhákat vettem. És egyébként is olyan keveset hordta ő is, hogy volt amit még barátnőm lánya is hordott...

Szóval szerintem nem ciki.

2017. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem azért pocsékolós a gyerek mert újat kap, hanem azért mert vettem neki kindertojást,máskor kinder tejszeletet (azóta én sem pocsékolom rá a pénzem ha úgy se kell neki) és sosem ette meg, bele harapott és már nem kellett neki, én is annyi idős vagyok mint az anyuka és szoktunk beszélgetni, és a kaját is dobálja, én sajnálatos mód úgy gondolom ez is ciki annyira mint a turis ruha.
2017. jan. 23. 16:33
 8/28 anonim ***** válasza:
14%
Neki lesz majd ciki, ha kiderül, hogy a férjének külföldön is van párja. Ritkán szoktak működni a távkapcsolatok.
2017. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%
Ha jó állapotúak akkor nem ciki. Én is túrtam neki ruhákat de azokról senki meg nem mondja h turis. Újakat is kap nyilván, úgy is lehet jó árba megvenni. Egyébként én is a Hádából öltözködök ha ciki ha nem, sajnos nem tehetem meg h újonnan megvegyem a drága holmikat, a kínais szart meg nem veszem meg mert 2 mosás utàn kuka. Jó lenne amúgy csak új dolgokat venni a kicsinek de anyagilag nem bírnánk.
2017. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
15%
Én őszintén szólva undorodom a turis, használt cuccoktól, mert nem tudhatjuk, honnan jött, magamnak se vettem soha ott semmit. De ha neked nincs ilyen hepped, akkor nem látok semmi problémát.
2017. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!