Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ciki hogy első...

Mennyire ciki hogy első babának turkálok 100 ftért bodykat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm aki látta nagyon rácsodálkozott, neki 2 éves a gyereke aki egy nagy pocséklós, mindent megkap új ruhákat, új játékokat, apukája külföldön dolgozik. Én úgy gondolom hogy úgyis hamar kinövi és másrészt semmi bajuk, ez nem azt jelenti hogy nem lesz új ruhája de most megveszek 3 tökéletes állapotú bodyt 400ftért összesen vagy pedig egy 0-val több van a végén.
2017. jan. 23. 16:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%
Annyit meg hozzateszek, hogy az a kereset amirol irok (nekem irodai, nekik munkas) nagyon szep eletet biztosit a csaladunknak, mindenunk megvan, bovem jol elunk. Akinek ez nem lenne eleg, menjen ki, de szamitson ra, ha nem sztarorvosnak megy, o lesz a legutolso kiszolgalo mosogato.
2017. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
27%

Külföldön nem csak sztárorvos és mosogató létezik. Én Magyarországon üzletvezetőként 12 órában, netto 150 ezret vittem haza, Németországban ezzel közel 2600 Euro nettot keresek 8 órában. Kevesebb a stressz, kedvesebbek a kollégák, nincs fúrkálódás.


Nem vennék használt ruhát újszülöttnek.

2017. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkitől azt hallom a környezetemben, hogy mennyire jó cuccokat fognak ki a turikban. Párszor megpróbáltam én is, de semmi normálisat nem találtam, csak szétmosott, kopott ruhákat. A Hádában ráadásul egyetlen body-t sikerült fellelnem, de az is 900 ft volt, így én azt vissza is akasztottam, mert akkor már olcsóbban veszek csomagban újonnan a H&M-ben, vagy tescoban. Nem gáz, ha te találsz szépet, ha van türelmed keresgélni és kifogod az alig használtakat, de én béna vagyok hozzá. Én nem szólnék meg érte senkit, ha elmondja, hogy turiból vásárol.
2017. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
49%

Mi kb. három helyről örököltünk, nem vettem szinte semmit... De az is használt...

Gyerekholmit én ritkán találik jó turiban, de én onnan öltözödöm 90÷-ban és mindenki dicséri a stílusom... Nyilván hordás előtt kimosok mindent.

2017. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Melody0529 ***** válasza:
71%

No para.. Én is első babámat várom, minden olyan dologból, amiből érdemes, abból normálisat, minőségit, újat vettünk.


Viszont a babaruháink 90%-a használt, nagyon keveset vettünk újonnan, azt is nagyrészt Tescoban leárazva vagy Pepcoban... :)


Úgyis legjobb esetben is két-négy hét múlva kinövi őket, ha normális állapotú ruhák, akkor meg nem mindegy, hogy volt-e már másik babán, vagy nem? :)

Inkább fizetek 10ezret egy zsák ruháért, mint ugyanennyit két-három darabért...


Fészbúkon nagyon sok bababörze oldal van, vannak direkt helységek és környékükre koncentráltak is, érdemes ott is körülnézni, nagyon jókat lehet kifogni :)


Úgyhogy ne aggódj, ez egyáltalán nem gáz :)


39+3 hkm :)

2017. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
67%
semennyire. én is annyiért vettem őket :)
2017. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem ciki. Én is első babás vagyok rengeteg használt ruhát kaptunk amik szinte újak.
2017. jan. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Kit érdekel más mit mond? Igen, lehet jókat kifogni, én is vettem turiban is a babáimnak, más véleménye meg konkrétan nem érdekelt! A ruhákat kimosod, fertőtleníted! Az új ruhák is ki tudja honnan jönnek?! Meg rengeteg bababörzés csoport van pl facebookon is, fillérekért vehetsz gyönyörű alig hordott rucikat! Én momentán most jofogásrol is rendeltem 60!!db-os csomagot,10.000 ft-ért, szinte vadis új minden darab benne! ;) 100x jobban megérte, így pl több maradt bútorokra, stb! :)))
2017. jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!