Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ciki hogy első...

Mennyire ciki hogy első babának turkálok 100 ftért bodykat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm aki látta nagyon rácsodálkozott, neki 2 éves a gyereke aki egy nagy pocséklós, mindent megkap új ruhákat, új játékokat, apukája külföldön dolgozik. Én úgy gondolom hogy úgyis hamar kinövi és másrészt semmi bajuk, ez nem azt jelenti hogy nem lesz új ruhája de most megveszek 3 tökéletes állapotú bodyt 400ftért összesen vagy pedig egy 0-val több van a végén.
2017. jan. 23. 16:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%
Off de miert lenne kulfoldon mindenkinek parja? Rosszindulatu kotnyeles oreglany a valaszolo aki ezt irta vagy csoro irigy??
2017. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%

Anyám! Tehát most azért rossz a 2 (!) éves gyerek, mert nem ette (nagyon helyesen) az általad vitt csokit, amire semmi szüksége a szervezetének? :)

Ne már!

Más azért örül, ha nem követeli a gyerek az édességet.

2017. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
7%

'Off de miert lenne kulfoldon mindenkinek parja? Rosszindulatu kotnyeles oreglany a valaszolo aki ezt irta vagy csoro irigy??"

Egyik sem, te viszont nem tudsz szöveget értelmezni. Remélem diplomát nem kaptál ezek után. Nem azt írtam, hogy mindenkinek van párja külföldön, hanem a legtöbb távkapcsolat tönkremegy. Eleget láttam. Nem vagyok naiv. Amúgy nem vagyok irigy, sem csóró. Miért lennék ? Nem Magyarországon nyomorgunk nevetséges fizetésért

2017. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
49%
Te nem vagy normalis utolso :)
2017. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
11%
Nincs azon irigylésre méltó, ha nem élhet valaki a házastársával.
2017. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
66%

En Magyarorszagon elek szep fizetesert, aki tud es akar az itthon is eleri.De ez nem ide tartozik.

Nem vennek ujszottnek hasznaltruhat.

2017. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
14%
Nem én nem vagyok normális. Tény, hogy sok kapcsolat tönkremegy, ha huzamosabb ideig távol vannak egymástól.
2017. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%
De miert kell rogton azt irni, hogy aki kulfoldon van az tuti csalja a parjat? Ne haragudj de ez rosszindulat, amit a nagy tapasztalat sem szepit :(
2017. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
11%

"En Magyarorszagon elek szep fizetesert, aki tud es akar az itthon is eleri."

Nem feltétlenül. Hadd ne mondjam kinek a hívei terjesztik ezt a buta szöveget.

Egyik rokonom kitűnő volt orvosin. Magyarországon 140 ezres fizetést kapott, külföldön kapásból 4000 eurót kézbe. Nem ez az egyetlen ilyen szakma. Rengeteg ember tud, de csak külföldön fizetik meg. Tudod, nem mindenkinek elég diplomásként olyan fizetés, amit nyugaton a gyárimunkás kap.

2017. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
57%
En multinal talaltam szakmat, egyforman keresek a londoni gyari munkas vagy felszolgalo ismeroseimmel, de mig en itthon vezeto beosztasban teszem ezt irodaban napi 8 oraban, ok 12 oraban -bocsanat hogy ezt irom, nem nezem le de sajnos teny- utolso senkikent (londoniak szemeben legalabbis). Szobalany, pincerno, gyari munkas, az ottaniak szemeben egy betelepult utolso vendegmunkas. OK mondjak hogy igy bannak veluk.
2017. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!