Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberre kiírt mamik,...

Nini24 kérdése:

Szeptemberre kiírt mamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én szept. 25-re vagyok kiírva, a Bajcsyban fogok szülni. Ti hogy vagytok? Hol szültök? Hogy telnek a napjaitok?

Én már itthon vagyok táppénzen a 3. hónaptól, készülök a vizsgáimra, államvizsgára, de ma annyira nincs semmihez sem kedvem... Biztos ez az idő... Mozog már a babytek? Vettetek már neki valamit? Minden érdekel! :) Kislány, kisfiú?

Egy 20 hetes, éppen "unatkozó" :) kismamó


2010. máj. 6. 11:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én szeptember 22-re vagyok kiírva, első baba.Kecskeméten fogok szülni. Kislányom lesz!!Mozog, már a 16. hét óta. Elöl van a Pici, és vékony volt a hasfalam.Ezért éreztem meg ilyen korán.Csodálkoztam is, mert a 18. hét körülre vártam az első "buborékolást".Most már rugdos, bokszol, bukfencezik, hullámzik.Ilyenkor mindig beszélek hozzá, ha egyedül vagyok:)) Én is dolgozom még, de csak napi 3-4 órában . Nem megerőltető, gyerekeket tornáztatok.De szükség van rá, mert olyan a foglalkoztatási formám, hogy nekem nem járna a táppénz.Így meg megkeresek 100 ezret, ami azért nem mindegy.De az tuti, hogy ha nem bírnám, már rég nem csinálnám.Szerencsére egészséges a baba, eddig minden eredményünk tökéletes.Még az AFP is, pedig attól féltem.Én először hordozót vettem neki.Aztán folytattam a sort néhány ruhadarabbal.Mára megvannak: cumisüveg, játszócumi, rácsvédő, ágynemű, hajkefe, fésű, bodyk, rugdalózók, zoknik, 1 pléd.Babaágyat kókuszmatraccal együtt, pelenkázószekrényt és babakocsit kaptunk unokatesómtól, így a nagyobb dolgokat elvileg nem kellene megvenni.De úgy döntöttünk, hogy mégiscsak veszünk babakocsit.Mert amit kaptunk, az 2004-es modell, és hát, elég retro.Most a babaszoba dekorációján agyalok, de csak nézelődés szintjén.Mindenkinek boldog, zavartalan babavárást!
2010. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mi is leparkettáztuk a nappalit, ahol a babyvel leszünk az elején. Muszáj volt, a mi kutyuink is hullajtják a szőrüket. Azóta, egyébként, mióta írtam, hogy nem érzem annyira a picikémet, minden nap rugdos :) Úgy örülök neki! Sok boldogságot mindannyiótoknak! És sok rúgdosást! :) Írjatok, ha van valami majd!

Puszi, Tuba Niki :) (ha valakinek van kedve iwiwen megismerkedni)

2010. máj. 7. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!