Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haza mernétek menni a kórházból?

Haza mernétek menni a kórházból?

Figyelt kérdés

Harmadszor vagyok kórházban, mindig lesz egy haematomám, ami bevérzik. Hazaengednek, otthon is fekszem, de két-három hét múlva újra ez lesz, jövünk vissza.

Már félek hazamenni, de közben meg nagyon rossz a kórházban, plusz otthon van a gyerekem, aki nagyon hiányzik, miatta is szenvedek.


28+2 hkm


2017. jan. 28. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

szia!

Az orvos hazaenged? vagy csak saját felelősségre távozhatsz?

Azért szeretnek ilyenkor bent tartani, mert ott biztos, h nyugalaomban vagy és 0-24 ben fekszel! Ez a hematománál nagyon fontos! Így biztosabbra mennek!

Otthon az ember azért felekl elmosogat tesz vesz, mégha nem is megerőltetőt, de azért csinálgat dolgokat! Plána ahogy írod ott a másik gyerkőc! Ő mennyi idős?

Én csak abban az estben mennék haza, h egész nap az ágyban tudnék pihenni, úgy mint a kórházban!

3 gyerekes anya

2017. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 babyboom567 ***** válasza:
Én nem mernék hazamenni,csak ha az orvos mondja.
2017. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha sajat felelossegedre hazamesz, akkor legkozelebb lehet, hogy mar nem fognak olyan korultekintoen foglalkozni veled.

En sem mennek, gondolj a baba erdekere!

2017. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy az orvos hazaenged de nem mersz hazamenni, mert úgyis visszakerülsz? Indok nélkül nem tartanak bent senkit, szükség lehet másnak is a helyre, szerintem ha orvos mondja, hogy mehetsz haza akkor úgyis odaadják a záródat.
2017. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van haematomam es sajna mar tobbszor bevereztem a 12 het alatt. En itthon vagyok es a nap nagy reszeben fekszem. A heten az utolso verzesem utan felajanlottak hogyha akarok befekhetek de ugysem csinalnak velem semmit bent sem. Igy az itthon fekvest valasztottam. Nekem is van nagyobb fiam, hianyozna. Jobb igy.
2017. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Es azt nem tudjak h mitol vannak ezek a beverzesek? Vannak kemenyedesek/gorcsok? Mennyi mg-t szedsz?
2017. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak akkor mentem mindig haza, amikor az orvos elengedett. Saját felelősségre soha nem mennék haza.


Azt mondják, a császár hege miatt alakul mindig ott ez a haematoma.


Otthon is feküdtem, amikor hazamehettem, nem mosogattam, semmit nem csináltam.


Most ha hazaenged, akkor is attól rettegek, hogy megint mikor vérzek be.

Borzasztó.

2017. jan. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!