Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok tanácsot adni?

Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok pár hónap múlva 19.

Tegnap teszteltem pozitívat. Elmindtam a páromnak ő nagyon kiakadt minden áron azt akarja hogy vetessem el a magzatot mert ennek nem most és nem itt van az ideje. Én úgy gondolom hogy semmiképp sem szabad egy magzatot eldobni azért mert az egyik fél nem biztos benne? hosz ez a magzat az égadta világon semmit sem tehet arról hogy ő van. Nem szeretnék egy ártatlan magzatot elvetni. Én megtartanám akár egyedül is mert teljes mértékig biztos vagyok benne hogy habár először a szüleim nem örülnének de mindenben támogatnának. Nemtudom mit tehetnék..ma kérek időpontot nőgyógyászhoz... teljesen kivagyok...minden áron elvetetné én viszont nemtudnék továbbra is vele maradni ha elkéne vetetnem.. kérlek segítsetek adjatok valami tanácsot ti mit tennétek?



2017. febr. 7. 06:27
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Nagyon jól érzed, semmiképp se vetesd el! Egy pasi bármikor eldobhat, (ahogy abortusz után az általában lenni szokott: a kapcsolatok 90%-a megromlik) de a gyermekednek mindhalálig Te leszel a mindene! A maradandó testi, lelki serülésekről, amiket egy nő ilyenkor elszenved nem is beszélve. Ne bánd a srácot. Ha ilyenre kényszerítene, úgyse ér semmit. Ha nem vállalja, akkor ennek a kapcsolatnak úgyis vége. Te a babáddal mindenképp csak jól jöhetsz ki belőle. Fiatal, fit anyuka leszel, rugalmas, jófej. A kicsikéd imádni fog! A pasi meg pukkadjon meg, ha nem kell neki! :)
2017. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok bíztató és kedves válaszokat,aranyosak vagytok :)! Akárhiszitek akárnem nagyon sokat segítettetek lelkileg! :')
2017. febr. 9. 14:53
 13/42 A kérdező kommentje:
Amikor kicsit nehezebb napok vannak és annyi vihar kerül a párommal kapcsolatban ez a téma körül elolvasom a válaszaitokat,tanácsaitokat és nem hagyom magam megingani:)
2017. febr. 9. 14:53
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
:) Szuleiddel mi ujsag, beszeltetek?
2017. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segíthetek (segíthetünk) :) kitartást, minden rendeződik. Ha szeretnél beszélgetni egy fiatal anyukával, vagy van valami kérdésed a terhességről, a babákról, vagy csak kell a támogatás, nyugodtan írj rám :)
2017. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
február 27-re kell mennem nőgyógyászhoz..gondoltam miután ott végeztem csak akkor számolok be szüleimnek mivel elég messze lakom tőlük és gondoltam ez azért nem telefontéma
2017. febr. 9. 17:54
 17/42 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) köszönöm fogok írni :)
2017. febr. 9. 17:55
 18/42 anonim ***** válasza:
64%
Olyan jó olvasni a sorokat, 13 éves nagylányom van, olyan pikk-pakk lett 13.Olyan mintha csak most lett volna meg a két csík. Már 7. osztályos, már a felvételi izgatja. Csak azt szerettem volna érzékeltetni veled, hogy iszonyat gyorsan eltelik az idő. Pillanatok alatt 12 hetes leszel, majd 24,majd 37 és így tovább. Mikor megmozdul, mikor kidugja oldalt a pocakodon a lábát... Mikor születés után rád néz először!!! Jól megnéz magának, a hangodat ismeri, de kell hozzá az anya arca is. Szorítja a kezed, kapaszkodik, ellazul. Visít is, ha gondja van, persze :) Egyre lesz szüksége: RÁD. Az apa, ha nem kapcsol, nem is érdemli meg a családját. Sok örömet nektek!
2017. febr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Milyen szép szavak meg is könnyeztem :') köszönöm szépen !:) És kitartást a lányodhoz lassan kamaszodik a legszebb kor :) Szavaidból ítélve nagyon jó és szerető anya lebetsz szerencsés a lányod.Minden jót kívánok nektek
2017. febr. 10. 09:52
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Én is köszönöm neked! Sok-sok örömet Kívánok neked, nektek is!
2017. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!