Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok tanácsot adni?

Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok pár hónap múlva 19.

Tegnap teszteltem pozitívat. Elmindtam a páromnak ő nagyon kiakadt minden áron azt akarja hogy vetessem el a magzatot mert ennek nem most és nem itt van az ideje. Én úgy gondolom hogy semmiképp sem szabad egy magzatot eldobni azért mert az egyik fél nem biztos benne? hosz ez a magzat az égadta világon semmit sem tehet arról hogy ő van. Nem szeretnék egy ártatlan magzatot elvetni. Én megtartanám akár egyedül is mert teljes mértékig biztos vagyok benne hogy habár először a szüleim nem örülnének de mindenben támogatnának. Nemtudom mit tehetnék..ma kérek időpontot nőgyógyászhoz... teljesen kivagyok...minden áron elvetetné én viszont nemtudnék továbbra is vele maradni ha elkéne vetetnem.. kérlek segítsetek adjatok valami tanácsot ti mit tennétek?



2017. febr. 7. 06:27
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Egy gyerek inkább nőjön fel apa nélkül de annál inkább szerető anyával és rokonokkal.
2017. febr. 21. 13:57
 32/42 anonim ***** válasza:
29%
Gyakorlatilag te már döntöttél, nem értem miért írtad ki egyáltalán. A párodat viszont nagyon sajnálom, mert rálőcsölöd a saját hülyeségedet. Hajrá! Boldog nyomorgást
2017. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
48%
Ha van benned egy csepp gerinc is, a párodat - mivel NEM volt beleszólása a döntésbe! - nem fogod gyerektartással üldözni. Csöndben bejegyeztetsz úgynevezett képzelt apát (ha már kérdés nélkül spermadonorként használtad), és mindenki ballag a saját útjára.
2017. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
nanana mi az hogy kérdés nélkül spermadonorként használtam??? Ő miatta nem védekeztünk én hülye voltam mert habár rágtam a fülét hogy védekezzünk ő lebeszélt róla mert hogy neki az úgy nem jó.Tudta mivel jár most meg futamodna..
2017. febr. 21. 16:27
 35/42 A kérdező kommentje:
és csak hogy megnyugtassalak eszem ágában sincs gyerektartást követelni tőle hogyha tényleg úgy dönt a későbboelben is hogy neki nem kell a gyermekünk.
2017. febr. 21. 16:28
 36/42 anonim ***** válasza:
52%
Rendkívül okos és megfontolt vagy. Tudod ma már a nőknek is van lehetőségük védekezni. Ezzel is a saját alkalmatlanságod támasztod alá.
2017. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Na ne...nagyon is tisztában vagyok vele képzeld..csak van egy két dolog ami miatt én nem szedhetek fogamzásgátlót és nem használhatok egyéb eszközöket de neked ehhez amúgy semmi közöd szerintem...
2017. febr. 21. 16:41
 38/42 A kérdező kommentje:
Tudom hogy akkor pont hibáztam de PONTOSAN EZÉRT IS vállalom a felelősséget és nem vetetek el valamit ami nem tehet arról ami történt..megfogok adni neki mindent amit csak tudok és nagyon szeretni fogom
2017. febr. 21. 16:42
 39/42 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező! ne hallgass erre a kőszívű válaszolóra. Dől belőle a gonoszság.

Az ilyen emberek nem értik, hogy egy terhesség nem csak fizikai, de lelki folyamat is, igenis, már kötődsz ahhoz a pici új élethez, és ez így van rendjén! Remek anya leszel, biztos vagyok benne.

írj nekem nyugodtan, ha szeretnél beszélgetni egy fiatal anyukával, van valami kérdésed a babákkal vagy a terhességgel kapcsolatban, vagy csak simán úgy érzed, eleged van az ilyen vádaskodó méregzsákokból és kell egy kis támogatás :)

2017. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm aranyos vagy :)
2017. febr. 21. 16:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!