Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok tanácsot adni?

Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok pár hónap múlva 19.

Tegnap teszteltem pozitívat. Elmindtam a páromnak ő nagyon kiakadt minden áron azt akarja hogy vetessem el a magzatot mert ennek nem most és nem itt van az ideje. Én úgy gondolom hogy semmiképp sem szabad egy magzatot eldobni azért mert az egyik fél nem biztos benne? hosz ez a magzat az égadta világon semmit sem tehet arról hogy ő van. Nem szeretnék egy ártatlan magzatot elvetni. Én megtartanám akár egyedül is mert teljes mértékig biztos vagyok benne hogy habár először a szüleim nem örülnének de mindenben támogatnának. Nemtudom mit tehetnék..ma kérek időpontot nőgyógyászhoz... teljesen kivagyok...minden áron elvetetné én viszont nemtudnék továbbra is vele maradni ha elkéne vetetnem.. kérlek segítsetek adjatok valami tanácsot ti mit tennétek?



2017. febr. 7. 06:27
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen egyetértek az előttem szóló fiatal anyuka válaszolóval!

Szegény gyűlölködő pedig nem tehet róla, hogy ilyen lélektelen, de nagyon csúnya dolog mást gyerekgyilkosságra bíztatni!

Te nagyon jóérzésű ember vagy, helyén van a szíved! Szeretetből döntöttél, amihez nem mindenkinek van bátorsága.

Hajrá, kedves kérdező újdonsült anyuka, hajrá, baba!!

2017. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
51%
Ne vetesd el hidd el nem fogod meg bánni!!!
2017. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!