Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok ebben az...

Mit csinálnátok ebben az esetben? Lehet, h nem a páromtól van a baba? Van egyáltalán erre 1 pici esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Írtó nagy hülyeséget csináltam! Párommal már évek óta szerettünk volna babát, de nem jött össze. Már belefáradtunk, nem is foglalkoztunk a baba kérdéddel, de gyógyszert nem szedtem, úgy voltunk vele, h jön, ha jönni akar nem stresszeljük magunkat. Párom alig van itthon, folyton a haverjaival pecázik. Meló után egyből megy ki pecázni és csaj éjjel jön haza, reggel meg megint megy melózni. 7végén reggel megy pecázni és általában csak másnap reggel jön haza az éjszakát mindig a peca parton tölti. Én nem mehetek el itthonról, mert nagyon féltékeny pedig eddig nem volt rá oka, a 9 év alatt most csaltam meg először. Szóval, mikor ittmaradtam minaid míg ő pecázott nagyon unatkoztam és elkezdtem feljárogatni egy chat oldalra. Ott megismerkedtem egy nagyon jó fej pasival, akivel kiöntöttük egymásnak a szívünket, elpanaszoltuk a bajainkat. Napi kapcsolatba kerültünk, fura, h cseten keresztül ilyen történik én se gondoltam volna sosem, de elkezdtünk vonzódni egymáshoz. Sajnos ő nős és van 3 kicsi gyereke. Vannak gondjai a feleségével, de nem akar elválni, mert szereti és én is szeretem a párom csak jól esett, h vki legalább chaten foglalkozik velem, mert páromnak nem tudtam elmondani sosem se az örömöm se a bánatom, mióta ilyen nagy pecás lett, alig beszélünk. Találkoztam azzal a nős pasival, lefeküdtünk és most babát várok. Csak fogalmam sincs, h kitől. Mivel a nős pasival csak 1szer voltunk együtt, a párommal meg ugye már évek óta próbálkozunk gondolom, h csak a páromtól lehet, hisz elsőre sikerült volna azzal a nős pasival? Szerintetek mit csináljak? Elmondjam a nős pasinak, h babát várok? Vagy szakítsak meg vele minden kapcsolatot, h ne tudja meg sosem? Mert ha kiderül, h Tőle van akkor tönkreteszek egy családot és azt nem akarom! Nem akarom tönkre tenni más családját! Nem akarok fájdalmat okozni a feleségének és főleg a gyerekeinek nem! Ti mit csinálnátok? Éljem tovább az életem a párommal abban a tudatban, h ő az apa? Csak, ha mégsem ő akkor becsapom ezzel a párom is, hisz ő neveli más gyerekét és a nős pasit is, hisz ő meg nem is tudja, h van még 1 gyereke. Légyszives csak azok írjanak, akik nem ítélkeznek! Tudom, h egy szemét, mocskos csaj voltam, h lefeküdtem más férjével! Sose voltam iylen, nem is tom mi történt velem! Nem gondoltam, h ilyet fogok majd tenni, de megtörtént már nem tom vissza fordítani! Ti mit csinálnátok ebben az esetben?

Előre is köszönöm, aki végig olvasta és, aki normálisan, ítélkezés nélkül válaszol!


2010. máj. 10. 09:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Én kb 3 éve jártam hasonlóképpen. Sajnos megcsaltam a férjem, mert jó ideje elhanyagolt. Mi akkor már 2 éve próbálkoztunk a babával, de nem jött össze. Amikor már szakítani akartam a másik pasival, megtudtam, hogy terhes vagyok. Akkor már békülő félben voltunk a férjemmel. A másik pasi nem akarta megérteni hogy vége, fenyegetőzött, és zsarolt, mert belémszeretett, és ő azt akarta, hogy váljak el a férjemtől. Ekkor mindent elmondtam a férjemnek. Én tudtam, hogy a másik pasié a gyerek. Én elvetettem a babát. A pasi leszállt rólam nagy nehezen, mert feljelentettem, a párommal pedig próbáltuk újra kezdeni. Az abortusz után kb 2 hétre a szüleimhez költöztem, hogy letisztuljanak kicsit a gondolatok mindkettőnk fejében. A férjem is szenvedett a megcsalás és főleg a baba miatt, hogy mástól vártam gyereket. Én is totál összetörtem lelkileg. Végigsírtam a két hetet. Az is fájt, amit a férjemnek okoztam, de a babám elvesztése is iszonyatosan fájt. Aztán a hónapok múlásával enyhültek a sebek, mostmár szinte tökéletes a kapcsolatunk, márcsak nagyon-nagyon ritkán említi meg a dolgot. Ráadásul tavaly végre besikerült a várvavárt baba (fél évvel az abortusz után), és most boldog családot alkotunk a kislányunkkal együtt.

Neked én azt tanácsolnám, hogy szakíts meg a kapcsolatot a nős pasival, és mondj el mindent a párodnak. Ha szeret, akkor melletted marad, és idővel megbocsát, mivel be fogja látni, hogy ő is hibás volt abban, hogy ez az egész így alakult. A baba sorsáról pedig együtt döntsetek. Ha meg mégsem szeret, akkor úgyis csak idő kérdése, és elhagy téged.

Remélem nektek a legjobbakat.

2010. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

tudom h knnyű okosnak lenni így távolból.. de próbáltam beleképzelni magam a helydbe... szóval úgygonodlom h én elmondanám a páromnak a dolgot.. mert ahogy elöttem is írják egyszer minden kiderül.. és minél több ideig élsz hazugságban.. annál nagyobbat fog durranni az igazság.. nem beszélve a lelkiismeretfúrdalásról.. ami miatt sztem nem tudsz önmagad lenni... nehéz ügy.. de a tetteinknek következménye van.. és érdemes minél hamarabb vállalni a felelősséget érte... szerintem kevésbé fáj egyedül felnevelni a gyereket... mint egy már működő családod (évek múlva a tiétek) szétrobbantani...


remélem sínre kerül az életed :)

2010. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem csaltam meg a párom, de az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy mindig megkaptam tőle mindent.Szóval nem hiányzott semmi a kapcsolatunkból.Tudod, ha valaki félrelép, annak mindig van valami oka.Te valószínűleg magányos voltál, nem voltál boldog, nem tudtál kivel beszélgetni, régóta senki nem volt veled gyengéd stb.Szóval a férjed is tehet róla, hogy megcsaltad.Ezen már nem tudsz változtatni.Viszont annyi eszed lehetett volna, ha már nem szedsz fog. gátlót, hogy húztok egy óvszert.De mondom, én sem ítélkezek feletted.Nem is lenne így ismeretlenül semmi jogom hozzá.Én is megszakítanék minden kapcsolatot a szeretővel.Egyrészt mert baromira bele fogsz bonyolódni, bele fogsz bukni a saját hazugságaidba, másrészt mert tényleg gondolj egy picit a családjára.Én nem tudnék tükörbe nézni, ha tönkre tenném egy boldog kis család életét.Azt majd eldöntöd, hogy elmondod -e a férjednek.De tudd, így vagy úgy ki fog derülni.És még valami.Szerintem a férjed sem ártatlan, már bocs!!!Neked nem gyanús ez a minden napos "pecázás"? Meg az, hogy munka után egyből megy, és éjjel jön haza? Más férje meg siet haza a kicsi feleségéhez! Neked ez nem fura, vagy csak nem jobb nem tudni róla? Főleg, mert éjszakákat marad ki!!!Ezek szerint a te társaságod különösebben nem hiányzik neki, és nem zavarja, hogy alig vagytok együtt.Ne legyél már ennyire naiv, hogy elhidd, hogy csak a halakról van szó!!!
2010. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. És dönteni Neked kell. De tartozol annyival saját magadnak és a megfogant babának is, és a Párodnak is, hogy őszintén megbeszéljétek. Én elmondanám Neki. Biztosan nagyon nehéz lenne Neki (is), de hátha ez ráébreszti arra, hogy Te még mindig Őt szereted, csak Ő elhanyagolt Téged. Nálunk is így volt, fél év után a Párom kezdett hanyagolni...megcsaltam...nem vagyok rá büszke, de megtettem. És aztán elmondtam Neki. Volt kb 1 hónap "semmilyen" kapcsolatunk, de utána mindketten átgondoltuk és azóta is együtt vagyunk. Mondjuk én akkor nem lettem terhes. És most vagyok a 35.hétben, a Páromtól várom a babát, azóta is együtt vagyunk, szerelemben.

Visszatérve Rád, azért is el kellene mondani a Párodnak, mert valószínűleg a 2 férfi vércsoportja nem egyforma. És bármi lehet a babával, vagy Veled is a terhesség alatt... és ha így derülne ki a Párod előtt, az nagyobb baj szerintem :( Mert ugye lehet ellenanyagot termel majd a szervezeted a baba miatt, és akkor úgyis az apa vércsoportját is megkérdezik és úgyis kiderülne.

Szerintem legjobb az őszinteség. Nehéz, de nincs más jó megoldás. Életed végéig nem görcsölhetsz azon, hogy kié a baba.

Sok sikert és főleg sok erőt!

2010. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

NE ÉLJ HAZUGSÁBAN!!!Mondd el a férjednek hogy mi történt, és hogy esélyes hogy nem ő az Apa.Döntsétek el hogy így is vállalja(vállaljátok) a babát, vagy inkább nem:-(((Nem vagyok abortuszpárti, de vannak helyzetek mikor "jobb".

Persze ha párod azt mondja hogy nem számít ha netán nem ő az Apa, akkor szülessen csak meg, és neveljétek fel.Természetesen ez maradjon a Ti titkotok.

Ne titkold, én nem bírnám, rámegy az életed.Ha megszületik mindig azt a pillanatot vánri mikor derül ki a dolog, áááá, semmi értelme.Tudod mindenki a hasonlóságokat keresi mindig, és ha két tök más karakterű pasi, és semmi párodra utaló vonás nem lesz benne, hát akkor............

Őszinteség.

2010. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Csatlakozom az elöttem írokhoz!Nem könnyű a helyzeted,de szerintem is elkell mondani a párodnak!

Üljetek le és mond el neki,hogy mit érzel nap mint nap,hogy sosincs otthon,mindig egyedül vagy.És hogy hosszú ideig türtél,de sajnos félre léptél és nem tudod ki az apa.Persze azért szerintem is számolj utánna hogy mikor eshettél teherbe.De ha mégis a párod az apa szerintem akkor sem árt öszintének lenni vele.A nős pasinak is elkellene mondani a dolgokat szerintem,de ha úgyérzed,a későbiekben nem akarsz tőle semmit aztis mond el neki.

Nem itéllek el,mert tudom milyen ha nem törödnek az emberrel.Igaz addig még nem fajult a dolog nálam hogy megcsaljam a férjem.Inkább leültem vele és megbeszéltünk mindent,emondtam neki mit érzek,és hogy min kell mind a kettőnknek változtatni.És siekrültrendbe hozznunk a dolokat.

Nagyon remélem,hogy siekrűl rendbe hozznod a pároddal a dolkokat.És remélem jól döntesz majd!Sok sikert és erőt kívánok neked!!!

2010. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy tudsz-e ilyen titokkal élni. Ez egy szerencsétlen véletlen. De legalább összejött a baba! Nem tudom én mit tennék. A párod biztos örül majd, h végre sikerült. És összetörsz valamit, ha kiderül a megcsalás. Kérdés, a te lelked mit bír el. És milyen érzés lesz majd ha esetleg ránézel a gyerekedre, és látod, h a szerető az apa. Egyébként egy 7 hónapja volt fent ugyanez a kérdés. Még a peca is stimmel... Azóta már neked is meg kellett volna szülnöd, nem? Vagy ilyen sok férfi pecázik? :) Na mindegy is...



Ha egy nő két férfival is tart fenn szexuális kapcsolatot, akkor a két férfi spermiumai odabent csatát vívnak a megtermékenyítésért.


A biológiai védekező rendszer ugyanis biztosítja egy férfi számára, hogy egy kis ideig csakis az ő spermiumai uralják a terepet. Vannak ugyanis olyan spermiumok, amely a háttérben maradva összekulcsolják a farokrészüket és védőbástyát alkotnak a hüvely falán.


Ezek az ondósejtek azt biztosítják, hogy a nő még napokig nem eshet más férfitól teherbe. Ugyanis ha a védőbástya idegen ondót észlel, akkor megtámadja, és elpusztítja a jövevényeket. Ha ugyanattól a férfitól érkeznek a spermák, akitől a védőbástya is származott, akkor továbbengedi a jövevényeket.


Így védekezik a szervezet, hogy folyamatos nemi élet esetén kizárja, a kakukkfióka betelepülését. Azaz így a nő napokig csakis ugyanattól a férfitól eshet teherbe. Viszont sok idő elteltével ez a védőbástya is elpusztul, és egy újabb aktus során más férfi spermiumai veszik át a várat!


A nő egyébként a megélt orgazmus intenzitásával, és a peteéréskor történő aktussal dönthet -akár tudat alatt- egyik férfi mellett. A nők ugyanis állítólag a peteérés közeledtekor ösztönszerűen szeretőjükhöz vonzódnak, megnövelve ezzel a tőle való fogantatás esélyét.

2010. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

volt, h volt már ilyen kérdés. A kérdező nem kommentelt...

Szóval ezt a kettőt mosta össze a memóriám (hiánya)...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

és:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha már így történt, ne tetézd azzal, hogy elmondod a párodnak. A nős pasival szakítsd meg a kapcsolatot, és örülj a Babának! Sokan élnek ilyen titokkal, ha magadban le tudod rendezni, akkor nem az számít, hogy ki a biológiai apa. Lehet, hogy a sors így adott Neked esélyt, hogy lehessen gyereked. Kívánom, hogy legyél boldog, és a babád legyen szép, és egészséges.
2010. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
tegnap 08:47, azért ez a védőbástya dolog sem 100%-os, hiszen nem is egy alkalommal fordult már elő a történelemben, hogy valaki délelőtti-délutáni szexből külön apától fogant ikreket szült, úgyhogy ezt sem lehet biztosra venni. Kérdező, menj haza a szüleidhez egy hétvégére, és gondold át, hogy melyik változattal tudsz együtt élni: azzal, hogy titkolod, azzal, hogy elmondod, kockáztatva, hogy elhagy, vagy esetleg kibékültök, illetve, azzal, hogy kibékültök, és a szülés után esetleg kiderül, hogy mégsem ő az apa, és akkor lép le. Minden végeredményt vizsgálj meg, vedd végig az odavezető utat lépésenként, aztán a döntésedet vizsgáld meg, hiszen a párodat te ismered. Kitartás, előbb utóbb minden rendeződik, csak ne őröld magad.
2010. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!