Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan reagálnátok, ha kapcsol...

Hogyan reagálnátok, ha kapcsolat elején teherbe esne a barátnőtök fogamzásgátló szedése mellett?

Figyelt kérdés
Én nem dolgozom még tanulok, de ő már dolgozik. 4 hónapja vagyunk együtt.

2017. márc. 9. 13:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
51%

Gratulálok, apuka :)

most már tök mindegy, hogy szedte-e vagy sem, (hozzáteszem, sok ismerősöm esett tabletta mellett teherbe, nem újdonság) mivel ő örül a babának, ezért gondolom mindenképpen megszüli. Úgyhogy te vagy vele maradsz, vagy nem, de gyereked már tuti lesz.

Sok párt ismerek amúgy, akik rövid együttjárás után alapítottak családot és együtt maradtak, és olyanokat is, akik évekig voltak együtt, aztán szakítottak. Szóval ez csak és kizárólag tőletek függ, hogy együtt maradtok-e.

Remélem minden jó lesz, együtt maradtok és boldog család lesztek :)

2017. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
44%
Kedves Kérdező! Először is gratulálok nektek :) Rossz volt olvasnom, hogy ennyi negatív ember ír Neked. Szerintem butaság, nekem a férjem 5 és fél hónap után kérte meg a kezem. Szóval szerintem az idő nem számít, mi a garancia, hogy valaki 5 - 10 év után együtt marad. Ez minden rajtatok múlik, egy kapcsolaton mindig dolgozni kell. A babát pedig mindenképp vállaljátok, Ő már egy élet és azon dolgozik, hogy növekedjen. :)
2017. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
25%
Nem biztos, hogy kaasbol osszehazasodnek de a gyereket megtartanam, hiszen akarmilyen fgamzasgatlo mellett van esely a teherbeesesre, ezzel szamolni kell, ugyhogy vallalnam a kovetkzmenyeket. Az en moralis ertekrendembe nem fer bele az abortusz. Ugyanannyira tartom rossznak, mint akarmilyen mas fajta emberolest, hisz annak a magzatnak mar kulon dnsallomanya van meg minden (persze vannak kivetelek, peldaul ha az anya eletet/egeszseget veszelyezteti a terhesseg stb.).
2017. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
mellesleg van egy haverom aki szinten teherbe ejtette a baratnojet 3 honap jaras utan (mellesleg szinten fogamzasgatlot szedtek). Es hat tokre elvannak most, pedig a fickonak akkor se munkaja sem semmi jo nem volt kilatasban. Most meg mar elvannak es szuletett meg egy gyerekuk, ugyhogy igen, vanak esetek amikor tonkremegy a kapcsolat a gyerek miatt, van amikor pont emiatt lesz tartos, mert ertelmet talalnak az emberek az egyuttletben. Van amikor abortusz utan megvanak es van, hogy pont a miatt mennek lelkileg tonkre, hogy nem tudjak feldolgozni. Ez valtozo. De ha a no akar gyereket es felretett penze is van akkor mar most kategoriakkal jobban alltok mint a fentebb emltett par :)
2017. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
12%

Jelentem, hogy én vagyok az élő példa, hogy működhet a dolog. Pont 4 hónap után lettem terhes, csakhogy mi ezt megbeszéltük a férjemmel! Mikor 3 hónap járás után elkezdtünk volna nemi életet élni, feldobtam a dolgot, hogy mi legyen a vedekezéssel. Amúgy arra is jó pelda vagyok, hogy 18 éves korom óta szedek fogamzásgátlót annak rendje és módja szerint és SOHA NEM LETEM TERHES! Aki mellette lesz terhes, az vagy az igen ritka 1-2% kivétel, akinek rosszul torelálja a szetvezete, vagy kihagyta pár hétig, vagy kamuzik, hogy szedi. Mondom, élő példa vagyok az ellenkezőjére. Fél éve nem szedtem, mikor járni kezdtem a férjemmel, mert nem volt komoly kapcsolatom (ha egyaltalán tudjátok még értelmezni ezt a kifejezést). Miután megbeszéltük, hogy komolyra fordítjuk a dolgot, egy hónap után tehetbe estem. A második gyermekünk érkezése előtt 5 héttel hagytam abba a bogyókat. Addig se estem teherbe, mert rendszeresen szedtem! És igen, működhet 2 ember között 4 hónap együtt járás után, de függ az emberek személyiségétől és akaraterejétől. Mi 7 éves házasok vagyunk, és bár nem vagyunk tökéletesek, sokszor megyünk egymás agyára, de szeretjük egymást.

Mondjuk, én soha nem tudtam volna együtt lenni azzal, akiben nem látom a jövőbeni társamat. Nem tudtam volna akárkivel hát izé... főleg nem védekezés nélkül! Na, mindegy. Persze, most nem kényelmes nekik a gyerek, hát vetessük el. Szerintem elég szánalmas és fájdalmas, hogy ennyit nem ér egy ember élete és hogy a fiatalság ennyire tetteikért felelősséget vállalni képtelen idiotak hada. Birzalmas világot élünk (N/33)

2017. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
48%
ÉN SZEMÉLY SZERINT először biztos megdöbbennék, aztán azt gondolnám,furcsa véletlen, nem is tudom, aztán valószínűleg azon vigyorognék magamban, hogy milyen édes, hogy pont tőlem akart gyereket. De ez én vagyok. Megtartanánk a babát, és nagyon igyekeznék, hogy egymást is sikerüljön "megtartani".
2017. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
19%

Légy férfi!


Támogasd a párod a gyermekvállalásban!


Hidd el, a kapcsolatotok csak erősödni fog ettől.


Viszont ha abortuszra buzdítod, tuti szakítás lesz a vége. Sajnos sok ilyet láttam már.


Gondolj bele, az a baba teljesen rád fog hasonlítani! :)

2017. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
12%
A károgó varjakkal ne foglalkozz, a babátok kis szíve már dobog és titeket szeret legjobban a világon.
2017. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
18%
Kedves kerdezo, ne ijedj meg, tamogassatok egymast a paroddal, beszeljetek a terveitekrol, hogyan tudjatok ezt az uj helyzetet felhasznalni arra, hogy a kspcsolatotokat meg erosebbe tegyetek. Szeretitek egymast, nincsenek problemaitok, jo helyre erkezik ez a baba, varjatok szeretettel!
2017. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Na mondd már kérdező, tulképp hogy reagáltál?? :-)
2017. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!