Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák, Kinek volt...

Kedves Kismamák, Kinek volt hasonló TSH értéke 4,650?

Figyelt kérdés

Ma jött meg a labor eredmények, dokinak csak csütörtökön tudom megmutatni, de sajnos én is látom, hogy a TSH 4,650mIU/L ez elég magas,12 hetes vagyok, ugye nem lesz baja a babámnak, félek nehogy rendellenes legyen.

Volt már valaki, aki hasonló helyzetben volt? Ez valóban nagyon magas?? (normál érték: 0,400- 4000



2017. márc. 28. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Én is rohantam a dokihoz, mikor megtudtam h terhes vagyok 3.8al. Mondta h nyugodjak meg ez értékhatáron belül van nincs akkora gáz.Illetve még azt mondták, hogy ha más hormon rendben van akkor önmagában ez nem okoz vetélést. Mi tudatosan készültünk a babára,úgy hogy én előtte megnézettem az összes szükséges hormont és csak a tsh nem volt jó.
2017. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia 4es, igazából nekem is Ft3 illetve az Ft4 az rendben van.. Azt mondják ezek szinte fontosabbak mint a tsh.. Persze az is fontos, de nincs akkor a baj, ha a TSH "kicsit" magasabb..
2017. márc. 29. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!