Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogytam egy-masfel kilot az...

Fogytam egy-masfel kilot az előző héthez képest.18. hetet kezdem lassan es kiakaszt, hogy eddig összesen igy fel kilot híztam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nem vagyon egy nádszál. 74kg vagyok es 169 cm. Eszem annyit hogy mindezek tükrében a fogyás megdöbbentő. Jó minőségű élelmiszereket, próbálok enni.. Minden nap legálabb kétszer húst, tejtermeket, zöldségeket. Összesen napi 6-7 alkalommal biztos eszem valamit.. Cukrot kerülöm, péksüteményt en eddig sem igazan ettem, de mostanában elcsabulok es eszem napi 1-2 kiflit magában vagy szendvicsnek. Amúgy rozskenyerezünk évek óta. Krumplit havi par alkalommal tésztát heti egyszer eszünk l. Amúgy sok rizst (barna v basmati) meg nyers salátát eszem. Szoktam fozelekeket is enni (siman rántással..)

Húsokat inkább natúr sutom vagy a szárazabbakat részesítem előnyben.

Nem éhezek, sőt néha kétszer ebédelek es mégis fogytam újfent. (az első ket hónapban a hanyas miatt is fogytam)


Most valamit elrontok vagy ez másnak is volt így?

Babóca jol van ultrahangon mindig korának megfelelő a merete, verkepem tökéletes (tsh is). Orvos egy hete látott kb. május elején akarok menni ujra.

Nem mintha zavarna de a babának nem lehet baja?



2017. ápr. 13. 14:27
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
En is fogytam 2 kg-t. A 3. honap vegen 56 kg voltam, most a 4. honap vegen 54 (alacsony vagyok). Eleg sokat eszek szerintem. Semmi baj nincs elvileg a babaval, de en is megijedtem kicsit. 25.-en megyek orvoshoz, majus elejen lesz ultrahang remelem minden rendben van.
2017. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! :) jo kajálást a Húsvétra csajok, ha igy folytatom vonhatom vissza a kérdést.
2017. ápr. 16. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!