Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab? Nem nőtt a petezsák...

Missed ab? Nem nőtt a petezsák.6hetes kismama vagyok. Az orvos művi befejezést javasolt. Az napra. Kértem egy hetet, hátha nőne még. Még ha esélytelennek is tartja. Azt mondta, h nem mehetek többet abba a kòrházba, mert ellenkeztem.

Figyelt kérdés

Menjek máshova ha vérzés,vetélés lenne v műtét.Konkrétan elküldött.

Nem adott időpontot egy hét mùlvára.Ezt negteheti?


2017. ápr. 25. 12:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
ebben a kórházban csak ez a doki van? Csak azért kérdezem, mert ha nagy gond van, mehetsz-e a másikhoz is. Drukkolok!
2017. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Papírforma szerint már majdnem 7 hetes voltam, mikor orvoshoz mentem. Nem volt sem embrió, sem szívhang csak a petezsák. Az orvos nem ijesztgetett, hanem visszahívott 10 nap múlva. Volt szívhang, azóta minden oké, 2 napom van a kiírt dátumig. A folyadékkal telt képlet lehet ártalmatlan dolog, de mihamarabb keress fel másik orvost!

Kérdésedre válaszolva: nem, ezt nem teheti meg. Sem azt, hogy "kitilt" a kórházból, sem azt, hogy így bánik veled. De ne menj vissza hozzá semmiképpen...

2017. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: kimaradt, hogy a legjobbakat kívánom és remélem minden rendben lesz! Drukkolok. :)
2017. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Aki vizsgált ma, az osztályvezető főorvos.Ő küldött el.A többi nőgyògyászhoz sem szeretnék ott menni. Együtt dolgoznak,egy osztályon.

Holnapra kaptunk időpontot gyulára.

2017. ápr. 25. 16:05
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok, igen lett szívhang, már két éves elmúlt. Nem értem a dokit, a legtöbb orvos megvárja, hogy elinduljon valami.
2017. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is üres petezsákot látott 6 hetesen...azt mondta 2 hét múlva találkozzunk.. hát 1 hét múlva pecsételő vérzésem lett,nekem az én dokim azt mondta valószínűleg beindult a vetélés,de egyenlőre maradjak a seggemen.. 1 hétig ment ez,aztán nagyon durván begörcsöltem,hívtam,mentünk és megcsinálta a műtétet. A dokid egy kőbunkó, a kórházat is kerüld el inkább! Ilyet nem csinálhatna amúgy!! :(
2017. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%
Jól fejbe kellett volna rúgnod! Idióta! Én biztos, hogy mennék kórházigazgató+betegjogi képviselő. Ha lett volna lélekjelenlétem, ott is közöltem volna vele, hogy elmehet a sunyiba! Sz.r alak!
2017. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Sìrással küszködtem,szòhoz se jutottam.A hormonok is tombolnak bennem.Itthon kezdtem el agyalni,h mit is tehetnék.Olvastam a betegjogi képviselésről.Bizonyìtani kell,h mit mondott,minden hangnembe és h kitiltott..Igy nem lehet viselkedni.Tegnap is voltam bent vérvételen és uh-on.Borìtékkal köszöntük meg,h mehettem vizsgálatra

Akkor nem küldött el.Vigyorogva tette zsebre.

2017. ápr. 25. 22:40
 19/30 anonim ***** válasza:
62%

te ezek után még pénzt adsz neki???? ne is haragudj, de pontosan az ilyen viselkedés miatt merik ezt megtenni. Mert lehet ősparaszt, és utána még a zsebét is megtömik...


Más. Van a fészen egy csoport, más állapotot a szülészetben néven, érdemes lenne nekik megírni

2017. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

A borîtékot hamarabb kapta meg hálánk jeléül,h foglalkozott velem.

(Ami egyébként kötelessège)

Az,h elküldött az utána volt.

Megnézem.

2017. ápr. 26. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!