Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab? Nem nőtt a petezsák...

Missed ab? Nem nőtt a petezsák.6hetes kismama vagyok. Az orvos művi befejezést javasolt. Az napra. Kértem egy hetet, hátha nőne még. Még ha esélytelennek is tartja. Azt mondta, h nem mehetek többet abba a kòrházba, mert ellenkeztem.

Figyelt kérdés

Menjek máshova ha vérzés,vetélés lenne v műtét.Konkrétan elküldött.

Nem adott időpontot egy hét mùlvára.Ezt negteheti?


2017. ápr. 25. 12:55
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Megnéztek gyulán.

Elkezdett felszìvòdni.

Holnap missed ab.

2017. ápr. 26. 22:19
 22/30 anonim ***** válasza:

sajnálom :(

de ne add fel!

2017. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

2-3 hònap és ùjra kismama lehetek.

Akkor már biztosan velünk marad.

2017. ápr. 27. 06:07
 24/30 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Nagyon nagyon sajnálom ! Kitartást kívánok neked! Mint irtam en is átestem ezen! A 2-3 hónap jo lesz arra is hogy feldolgozd , mert az is kell, es utana semmi akadálya egy egészséges terhessegnek ! Nalunk is igy lett ! A mérhetetlen szomorúságot öröm váltotta fel ! 22 hetes terhes vagyok ! Augusztus végen szülök császárral ! Gyors felépülést , kitartást es sok erőt kívánok neked !!!

2017. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Boldog baba várást ,kismamaságot kìvánok Neked.

Tùl vagyok a műtéten.

Borzalmas volt,de már minden rendben.

2017. ápr. 27. 18:49
 26/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, sok erőt neked és remélem hamar mondják, hogy próbálkozhattok megint!


A kaparás miatt ne aggódj, külföldön nem azért nem csinálják, mert juj de ártalmas, hanem azért, mert olcsóbb várni és hagyni, hátha magától megoldódik, még akkor is, ha az borzasztóan megszenveszti a nőket. Főleg, hogy az is előfordulhatott volna, hogy ki se ürülsz rendesen, aztán ugyanúgy be kellett volna fejezni műtéti úton.


Tesóm kétszer vetélt el, mindkétszer művi úton fejezték be neki, amint lehetett próbálkoztak, rögtön teherbe is esett, a második után derült ki nála egy hormon probléma, azt elkezdték kezelni a várakozási idő alatt, aztán ahogy lehetett megint teherbe esett és egészséges babát szült, időre, gondtalan terhességgel. Semmi baja nem lett a két "kaparástól".

2017. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Most várunk 2-3 hònapot. Csináltatok egy hormonvizsgálatot a biztonság kedvéért. Legközelebb biztosan velünk marad a picike.
2017. máj. 1. 21:19
 28/30 anonim ***** válasza:
Szia ! Mi van veled azota?
2017. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szia az orvos biztos mondja majd. Remelem legalabbis, h veteles utan nem csinálunk hormonvizsgalatot 2 ciklust megkell vele varni ilyenkor felborulhat a hormonhätartásod..
2017. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hormon, tesómnál pl. prolaktin gondok voltak egy agyalapimirigy ciszta miatt, szóval neki a vetélés nem osztott nem szorzott ennek a kiderítésében és megoldásában.
2017. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!