Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten terhesség megszakít...

Budapesten terhesség megszakítás a 12. héten?!

Figyelt kérdés
Valaki esetleg tud olyat Budapesten belül, ahol a 12. Héten még megszakítják az abortuszt? Nagyon fontos lenne!

2017. máj. 2. 10:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy van, ahol megcsinálják még talán a 13. hétig, de csak jó okkal. De szerintem nem véletlen, hogy a 12. hét a határ, utána már rád nézve is van egészségügyi kockázata a sima abortusznak, mert egyre nagyobb a magzat. Véleményt inkább nem írok, azt már megtették előttem mások..
2017. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
34%

Mielőtt a tettek mezejére lépnél, érdemes végiggondolni, hogy ki az, akitől megválni szeretnél. Egy életre - neki a halálra.


"A 12. héten a kis "jövevény" alszik, ébred, és energikusan tornáztatja izmait - forgatja a fejét, mozgatja a lábujjait, kinyitja és bezárja a kis száját. Ha hozzáérnek a kezéhez, tenyerét ökölbe szorítja"


Röviden szólva ő egy Ember, egy élet, nem pedig teher. Te most nem terhes, hanem várandós vagy.

2017. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
12%
Mielőtt bármit is teszel, keress rá a google képkeresőn az abortusz szóra.
2017. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
20%
Ha a kisbabád a méhedben szólni tudna, elmondaná, hogy már dobog a szíve és érzékeli a Te szívdobbanásaidat is, hogy alakul a keze és lába, símogatja őt a víz, próbálgatja szopni az ujjait, hallja a hangodat, szereti, ha hintaszékben ringatózol, és fülel, amikor zenét hallgatsz. Ha beszélni tudna, elmondhatná, hogy Hozzád tartozik, és ragaszkodik Hozzád. Ma még nem tudod, fiú vagy lány, és fogalmad sincs, hogy mennyi örömöt tartogat a léte. Vállald el és szeresd! Meglátod, megéri.
2017. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
10%

Szia!


Megértem, hogy ki vagy akadva és félsz.


Viszont egy kicsi ember van benned, akinek már dobog a szíve és téged szeret legjobban a világon. Ó is ugyanolyan ember, mint te.



Az a kisbaba odabent most tőled várja, hogy légy az anyukája, ahogy neked anyukád az anyukád.



A gyermekvállalás nem pénz, hanem szív kérdése.

(Egyébként azt tudtad, hogy két éven keresztül legalább havi 150 000 Ft jár a baba után? Akár anyukád vagy a párod is felveheti, ha te épp nem dolgozol).


Én a szavaidból úgy érzem, hogy te nagyon jó ember vagy, és nem vennéd el egy ártatlan ember életét csak azért, mert "váratlanul" jött.


A kisbabád már él, mozog, hallja a hangod és SZERET.


Még megmentheted az életét.

2017. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
12%
Egyetértek az előttem szólókkal. A 12. héten már mindene megvan, egy cuki icipici gyerek! Már az is kiderülhet, hogy kisfiú vagy kislány! Annyi segítséget lehet ma már kérni a neveléséhez, örökbe is adhatod, akár titokban kihordva! Ne vedd el az életét!
2017. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

11-es vagyok, nem tudom, miért lettem ennyire lepontozva, a kérdésre válaszoltam. A véleményem ettől függetlenül megvan, ami nyilván negatív, de mivel nem ismerem a körülményeket, nem ítélkezem!

Ha megerőszakolta valaki, akkor is hordja ki a gyerekét?

Lehet, hogy kiskorú a kérdező és meg van rémülve, el se merte mondani otthon. Ez persze nem mentség, de enyhítő körülmény lenne.

Ha csak nem érdekelte eddig, hogy terhes és lusta volt eddig tenni bármit, az nyilván teljesen más kategória!

2017. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, sikerült elintézned?
2017. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ha van isten akkor nem...az már bűncselekmény lenne ha találna ilyen tisztességtelen és korrupt orvost.
2017. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom, én nem utálom se a Kérdezőt, se a magzatot, úgyhogy nem kívánnék az előbbinek olyan életet, amit a háta közepére se kíván, ahogy az utóbbinak se olyan családot, ahova a keserűséget viszi az öröm helyett.

És nem kell hozzá se korrupt, se bűnöző orvos, elég, ha a Kérdező 18 év alatti, vagy a magzat kisebb az ultrahangon az utolsó menzeszből számított kornál...

2017. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!