Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten terhesség megszakít...

Budapesten terhesség megszakítás a 12. héten?!

Figyelt kérdés
Valaki esetleg tud olyat Budapesten belül, ahol a 12. Héten még megszakítják az abortuszt? Nagyon fontos lenne!

2017. máj. 2. 10:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ennek lekerülésére van egy mód, úgy hívják védekezés!! Amúgy a 12 hetes magzat már érez. És nem nem elég ha kisebb az ultrahangon, nem véletlenül találták fel a korrigált kormeghatározást.
2017. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, egyfelől NINCS 100%-os védekezés, másfelől az emberek is hibáznak néha, szóval ez nem indok rá, hogy elkezdjek rosszat akarni.

És nem, nem érez, majd a 20. hét környékén fog...

2017. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az eberek hibáznak néha..de mi van akkor ha ez a saját gyerekük életébe kerül? Gondolj bele, én elütöm a te gyereked, meghal, én meg csak annyit mondok hogy bocs, tudod, az emberek hibáznak néha. és ezután minden megy tovább.
2017. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem gyerekről beszélünk, hanem magzatról. És igen, ha te elütsz valakit, aki elvetél, szomorú, de az élet menni fog tovább az eddigi kerékvágásában, senki se fog érte még 1 év letöltendőt se kapni - ha a terhes nőnek nem esik más baja - nem hogy életfogytiglanit.
2017. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
17%
SEnki nem beszélt terhes nő elütéséről. arról beszéltem ha én elütöm a te pár éves gyereked, csak annyit mondok hogy bocs mindenki hibázik, és megyek utána a dolgomra...
2017. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
#25, elhiszem, hogy arról beszéltél, de annak, amiről te beszélsz, semmi köze a terhességmegszakítás témaköréhez, magzat =/= gyerek.
2017. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!