Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány pozitív 3 erős...

Nagyon halvány pozitív 3 erős pozitív tesz után?

Figyelt kérdés
Baj lehet? Nem voltam még orvosnál, hétfőre kaptam időpontot mire 8 hetes leszek. Nem vérzek, nem görcsölök és az elején nagyon szép erős pozitív tesztjeim voltak.
2017. máj. 12. 10:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, tegnap voltam uh-n én 8+3hetesnek megfelelő méretű jó szívműködésű babám van. Igaz most meg picit barnázom de doki azt mondta hogy most 1-2 napig nem gond majd elmúlik. Pont a doki vette észre tegnap és megnyugtatott h nincs baj. Mindenesetre most próbálok pihenni, máramennyit lehet egy 2 és fél éves mellett pihenni.
2017. máj. 16. 11:04
 12/15 anonim ***** válasza:

Jajj, de jó, örülök! :)

Akkor, ha minden jól menne, pár nap különbséggel leszünk kiírva. :D


Viszont a barnázás, ha nem múlik, kérj rá Utrogestant. Pont most vagy abban az időszakban, amikor a sárgatest már nem, a méhlepény pedig még nem termel elég progit.

2017. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére múlik a barnázás. Ma csak egy halvány csík volt tisztaságin. Szerintem nem lesz gond. Neked első baba? Hol fogsz szülni?
2017. máj. 16. 13:11
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, első baba lenne :), de a második terhesség. Emiatt paráztam túl mindent én (is).

Szegedi vagyok, te? :)

2017. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nekem 4. terhesség de nekem is volt egy vetélésem. Kettő gyerkőc van már és most a harmadikkal vagyok várandós. Ettől függetlenül most is izgulok. Én Pest megyében lakom, Budapesten fogok szülni.
2017. máj. 16. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!