Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszúllét?

Terhességi rosszúllét?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 8 hetes.

Eddig még nem hànytam de vannak napok mikor piszok szarul vagyok.Tegnap is ma is..ugy ébredtem h kongott a belem..mintha napok óta nem ettem volna.Rögtön reggeliztem azota ettem almàt..nasizok..de ugyanaz az érzés :( Ugy érzem jobban esne ha hânynék egyet de csak kavarog a gyomrom.

Ilyen kell h legyen a helyzet??


2017. máj. 14. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez előfordul. de ilyenkor ne almát egyél mert attól csak még több lesz a gyomorsavad.
2017. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinél változó. Nekem is rengeteg savam van, nincs olyan nap hogy ne legyek rosszul. Volt olyan amikor egy nap 4-5x hánytam, volt olyan amikor napokig semmi. Általában mindig a hétvégéket szenvedem át, hétköznapokon csak kicsit van hányingerem ( ami számomra kiborító, mert az elmúlt 3 hétvégét itthon töltöttem, a WC és az ágy között ingázva) én ma vagyok 9+3, remélem már nincs sok hátra ebből az időszakból. Kitartást, és boldog babavárást kívánok :)
2017. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hàt ez az érdekes h hétköznap mikor melozok,lefoglalom magam szinte kutya bajom nincs..hétvégét meg végigfexem :(

Pàr éve volt epekő műtétem,abban az időszakban hànytam mint az àllat.De akkor kijött ami kikívànkozott..most meg csak gyötri a gyomrom.


Reméljük gyorsan àtesünk rajta..viszont kîvànom neked is :)

2017. máj. 14. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!