Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok....

10 hetes kismama vagyok. Elkezdtem szedni a Gravida terhesvitamint, de azóta émelygek és hánytam is, pedig eddig egyszer se voltak ilyen problémák. Egy napot kihagytam, egyből nem volt semmi gond. Szerintetek váltsak?

Figyelt kérdés

Ajánlanátok vitamint ami nektek bevált? Meg nem probléma szerintetek, hogy eddig nem szedtem semmit csak most kezdtem el?

Olvasgattam , hogy valaki nem is szed vitamint, a dokim is azt mondja , hogy egyek változatosan, de szerintem jobb lenne, egészséges étkezés és életmód mellett szedni is valamit. Na , de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2017. máj. 16. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első 12 hétben spirulinát szedtem a dokim javaslatára, majd dm-es babamama vitamint... Elevittől nem tudtam wc-re menni :S

30hkm

2017. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2017. máj. 16. 15:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Gravidától én is hánytam, Elevittől meg székrekedésem volt. Ladeevit-et szedtem.
2017. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van amit nem tudsz étkezéssel pótolni. Folsav nagyon kellett volna, de még a legelején. Később pedig a vas lesz fontos, ahogy közeledik a szülés.

Én is rosszul voltam a gravidától. Femibiont bírtam, de abban meg alig van valami. Most pedig az orvos külön összeválogatta, hogy miket szedjek. (Mert jódmentes vitamin kéne pajzsmirigy probléma miatt és azt pedig nem sikerült beszereznem)

2017. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!