Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy órán belül két ennyire...

Egy órán belül két ennyire különböző vérnyomásom volt. Baj lehet? Orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Azt éreztem, h nagyon éhes vagyok, elkezdtem reszketni, leizzadtam és alig bírtam az ágyig eljutni. Kb 10 percet feküdtem, csokit ettem, vizet ittam, majd nagy nehezen eljutottam a konyháig és megebédeltem. Azóta jobban vagyok, de a nagy vérnyomás után most jóval kevesebbet mértem.


[link]


2017. máj. 18. 12:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed! menjél csak! és amikor délután boldogan visszatérsz, hogy nincs semmi baj, vállalom, hogy én voltam az egyik hülye, aki belédbeszélte a baromságot ;)
2017. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Valszeg lezuhant a cukrod. Azt kéne vizsgáltatni.
2017. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
na? naaa???
2017. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Majd írd meg lécci, mit mondtak!

Az elsőt is nyugalmi állapotban mérted, nem "lógó" kézzel? Mert ha igen, az gáz. Ha előtte kitakarítottál vagy lépcsőztél, akkor szimplán rosszul mérted, bár attól még ijesztő az eredmény.

2017. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagytok??
2017. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Most értem haza délután óta. A babával minden oké, nagyon alaposak voltak, tényleg mindent megnéztek és úgy tűnik rá nem volt rossz hatással a dolog. Ezután a nőgyógyászatról átküldtek a sürgősségire, hogy engem is kivizsgáljanak. Vettek vért, csináltak EKG-t, a vérnyomásomat többször is mérték. Sajnos az eredményt végül nem tudtam meg, saját felelősségre haza engedtek, mert több, mint 5 óra várakozás után sem tudták megmondani, hogy hány óra múlva hívnak be az eredmények ismertetésére :( Annyit mondtak, hogy valószínűleg a meleg front volt az oka a rosszullétnek, ne menjek napra és figyeljem a vérnyomásomat, mert a délután folyamán, ahányszor mérték mindig más volt. Volt 90/60, 120/80, 140/90. Keressem fel a nőgyógyászomat és próbáljuk beállítani stabil értékre, ha kell, akkor gyógyszerrel.

Köszönöm szépen a válaszokat és azt, hogy érdeklődtetek, hogy hogy vagyunk :) Mindenkinek minden jót kívánok :)

2017. máj. 18. 22:04
 27/28 anonim ***** válasza:
Juj ez így elég rossz, ha ott is ennyire ugrált, és nem csak egyszeri volt otthon. Szerintem számíts gyógyszeres beállításra. Jó egészséget!
2017. máj. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugrál, de nem ennyire irreálisan. 106 és 120 között ugrál, ha orvost látok max felmegy 140-re. Nekem egyszer a vércukor mérő bolondult meg, 29-es értéket mutatott, ami ugye lehetetlen, mert nem lettem volna magamnál, bár valószínűleg nem is éltem volna már. Lemerülőben volt az elem és volt amikor jót mutatott, volt amikor nem.
2017. máj. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!