Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kitettétek Facebook-ra,...

Ti kitettétek Facebook-ra, hogy babát vártok? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hanyadik héten és milyen formában osztottátok meg a hírt?
2017. máj. 25. 09:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
én szeretnék majd 3. gyerek bejelentős pocakos fotókat, abból biztos teszek ki, addig nem hiszem :)
2017. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Én csak szülés után fogok kirakni egy tehesfotót és a gyerekről olyat, amin nem látszik az arca. Babonás vagyok. És akire tartozik, az tudja.
2017. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Pár hete én is kitettem ezt a kérdést ide :)

A válaszolók 90%-a azt írta, hogy nem, mert ez magánügy, stb. Végül én 14 hetesen úgy döntöttem, hogy kiteszem. Annyi volt, hogy életeseményként kiraktam, hogy babát vár. Semmi kép, csak ennyi. Szerintem jól döntöttem, mert egyenként, mindenkinek nem tudtam volna megírni, így legalább értesültek róla és majd privátban megkerestek olyan barátnőim is, akikkel már egy ideje eltávolodtunk egymástól és ez nagyon jól esett. De a lényege az egésznek, hogy mindenki más, aki szeretné tegye ki, aki pedig nem, az nem.

2017. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem,mivel nincsen facebbokom
2017. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Magánügy. Nyilván van jó néhány olyan aki a közösségi oldalon éli mindennapjait, lassan csak azt nem teszik ki hogy épp a wc f..nak. Szerintem ez feltűnési viszketegség.
2017. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

A közeli családtagoknak elmondtam személyesen (vagy telefonon aki messze lakik), mert velük napi kapcsolatban vagyok. A távoli családnak meg elpletykálta a nagymamám.

A barátaim közül még nem mindenki tudja, mert mióta elköltöztem, csak ritkán találkozunk.

Aki meg ebbe a körbe nem tartozik bele, az olyan távoli ismerős, hoyg nem szükséges közölni velük. Ha esetleg találkozunk az utcán, akkor úgyis látják, vagy ha közös ismerőssel beszélnek rólam akkor is kiderül, ha meg nem, akkor szülés után is ráér megtudni, vagy nem is tudja meg.

2017. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

Na, itt sem értem, hogy miért vannak "rossz" válaszok.

Miért kell lepontozni, ha saját sztorit kérdez a kérdező? Abban nincs jó vagy rossz válasz.. Nem értem..

2017. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
17, ugyan azért, mert itt aztán senki nem oszt meg semmit, sőt, ha nincs fészed, akkor vagy 100%on, magánügy meg stb, aztán mégis heti 13 ultrahangfotó virít a képünkbe...
2017. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Akinek el akartuk mondani, annak normálisan tettük. Amúgy sem fb-n eljük az életünket. Másrészt nem akarok majd olyan anyuka lenni, aki naponta töltögeti fel a gyerek képeit. Magamról is kb félévente van új. Ha látszik a hasam, nem baj, de direkt nem mutogatom. Uh-s képet meg sose mutogatnám egy csomó idegennek. Nem szeretném.
2017. máj. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
71%
Én a 13. válaszoló vagyok és előre tudtam, hogy le leszek pontozva, mert kitettem. Én nem tudom megérteni, hogy egy ilyen kategóriába is lehetnek ilyen emberek. Mindenki más, minden embernek más a véleménye a dolgokról, csak ezt kellene megérteni.
2017. máj. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!