Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek így terhes? Vagy ugye...

Lehetek így terhes? Vagy ugye lehet hibás a teszt?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm,az előbb csináltam egy tesztet ami egyértelműen 2 csíkos lett, DE (!) itt jön a furcsaság. Az előző mensim normálisan megvolt április 26-tól kezdődően, és azóta nem voltam együtt senkivel! Legutoljára valamikor április közepén a VOLT párommal, akivel április végén szakítottunk 6 év után. Most ez mi lehet? Ugye csak hibás a teszt? Vagy terhes lennék tőle? De akkor április végén miért menstruáltam? Se kevesebb, se rövidebb nem volt. Terhességi tünetem a késő mensin kívül nincs. Csak azért teszteltem mert ennyit sose szokott késni és most itt állok döbbenten.
2017. máj. 28. 23:50
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
0%
De akkor miért nem védekeztetek ???
2017. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%

21-es , olvass mar vissza!


Kerdezo, beszeljetek meg a kapcsolatot.


En is egyedulallo anya vagyok, par honapos volt a baba mikor megcsalt az exem. Ezerszer jobb igy, mint egy mocsokkal elni! Mindent meg lehet oldani, hatha nalatok meg sikerul helyrehozni!

2017. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
szerintem kamu az egész. elöször feltesz egy pozi lh tesztet,majd a netről letöltött terhességi tesztet. érdekes.
2017. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
Ja látom igen, mert akkor még nem volt gond közöttük..
2017. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
23, honnan gondolod hogy netrol van?
2017. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok és úgy lettem terhes hogy kimaradt egy szem fogamzásgátlóm. Lényegtelen részletezni, így alakult. A barátom nem akarja megtartani, így bele kell kalkulálnom, hogy nem lesz majd mellettem. Így is meg szeretném tartani, megölni semmiképp sem tudnàm. Gondold át te is, tudnád-e egyedül vállalni, de azért szólj is neki, tudnia kell róla.
2017. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm.

Megcsalt. Céges tréningen lefeküdt a kolléganőjével. Azt hitte nem tudom meg, de megtudtam. Én rá se bírok nézni, ő békült volna. Meg fogom neki mondani.

A teszt nem netről letöltött, miért lenne az? Lefotózom máshogy ahogy mondjátok. Nem azért mert ráérek, hanem mert örülnék ha hinnétek nekem. Nincs most kedvem senkivel megbeszélni egyelőre, könnyebb így arc nélkül.

2017. máj. 29. 11:19
 28/54 A kérdező kommentje:
Kérdezte vkh privátban, ez Predictor Early teszt, ez volt a legdrágább ahol vettem, gondoltam akkor biztos megbízható.
2017. máj. 29. 11:24
 29/54 anonim ***** válasza:
Így érthető, a gyerek miatt se békülnék ki... Neki is jobb ha egy boldog anyukája van, mintha lenne apuka is meg anyuka is akik csak kényszerből vannak együtt.
2017. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva? Ha valaki segíteni akar akkor mindjárt le kell pontozni?


6# 13#

2017. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!