Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek így terhes? Vagy ugye...

Lehetek így terhes? Vagy ugye lehet hibás a teszt?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm,az előbb csináltam egy tesztet ami egyértelműen 2 csíkos lett, DE (!) itt jön a furcsaság. Az előző mensim normálisan megvolt április 26-tól kezdődően, és azóta nem voltam együtt senkivel! Legutoljára valamikor április közepén a VOLT párommal, akivel április végén szakítottunk 6 év után. Most ez mi lehet? Ugye csak hibás a teszt? Vagy terhes lennék tőle? De akkor április végén miért menstruáltam? Se kevesebb, se rövidebb nem volt. Terhességi tünetem a késő mensin kívül nincs. Csak azért teszteltem mert ennyit sose szokott késni és most itt állok döbbenten.
2017. máj. 28. 23:50
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom miért lettél lepontozva, de a kérdező biztos irigyli a problémáidat :).
2017. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, en nem bekulnek egy ilyennel. Ez a ceges bulin megdugom a kolleganot a legalja tipus.
2017. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz, az én pasim is mindig beszélget mindenféle kolleganőkkel messengeren, meg instagramon lájkolgatja a bikinis képeiket... Nem csoda hogy nekem is minden céges baromság alkalmával gőrcsben van a gyomrom.
2017. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Most fogok vele találkozni, mindjárt átjön. Szerintem azt hiszi békülni hívom.

Nem szándékozom békülni.

Egy olyamw kolléganő volt aki állítólag évek óta nyomult rá. Ő meg sokat ivott. Állítólag nem is pontosan emlékszik hogy hogy volt.

Addig a pillanatig amíg meg nem tudtam szerettem őt nagyon, gyereket, esküvőt terveztünk.

Most hányni tudnék tőle.

A nőgyógyászomhoz csak hétfőre kaptam időpontot.

2017. máj. 29. 20:26
 35/54 anonim ***** válasza:
Hajrá, majd írd meg, hogy reagált :)
2017. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg lh teszt volt a tegnapi. Bennem fel sem merült, sose használtam.

Nem értem az miért mutatott pozitívat, de mindegy is. :/

2017. máj. 29. 20:30
 37/54 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem, hanyszor hallottam ezt az evek ota nyomul, ittam, azt se tudom mi tortent szoveget.

Azert nyomult evek ota, mert a pasinak rohadtul imponalt es esze agaban sem volt lepattintani. Na mindegy, itt nem ez a lenyeg.

2017. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Jól végződött azért a beszélgetés? Nagyon sajnálom, hogy pont most sikerült a baba, kedves kérdező.
2017. máj. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:

Hát.. ott volt vagy éjfélig. Békülni szeretne, szeretné a babát közösen nevelni, még sírt is.

Én kitartottam látszólag, szóval elutasítottam őt, de őszintén legbelül meginogtam, és fogalmam sincs mit csináljak. A babát megtartom, az biztos, de nem tudom ő érdemel-e még esélyt, nagyon undorodom attól amit csinált.

2017. máj. 30. 11:24
 40/54 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy... Csak abban az esetben bocsáss meg neki, ha már nem undorodsz tőle, és el tudod fogadni, hogy ez történt. Ehhez biztos több idő kell ennyinél, de talán megoldható. Neki is keményen kell hozzá próbálkozni, bizonyítani hogy több van benne, és ez tényleg csak egy egyszeri eset volt.

Mikor szakítottatok? Csak mert pár hónapig szerintem tuti ne fogadd vissza, mert akkor azt fogja gondolni, hogy ha csinál valamit, utána néhány hétig mosolyazünet van, aztán meg újra minden a régi. Éreznie kell hogy ez nem így van, nem csinálhat ilyet SOHA. De ezt tényleg neked kell érezned, a gyereknek az is jó, ha csak hétvégente látja az apját, én is így nőttem fel, és nem szenvedtem hiányt semmiben, mert attól még foglalkozott velem, és része volt az életemben.

A vitaminokat gyorsan kezd el szedni, és boldog babavárást! :)

2017. máj. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!