Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek így terhes? Vagy ugye...

Lehetek így terhes? Vagy ugye lehet hibás a teszt?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm,az előbb csináltam egy tesztet ami egyértelműen 2 csíkos lett, DE (!) itt jön a furcsaság. Az előző mensim normálisan megvolt április 26-tól kezdődően, és azóta nem voltam együtt senkivel! Legutoljára valamikor április közepén a VOLT párommal, akivel április végén szakítottunk 6 év után. Most ez mi lehet? Ugye csak hibás a teszt? Vagy terhes lennék tőle? De akkor április végén miért menstruáltam? Se kevesebb, se rövidebb nem volt. Terhességi tünetem a késő mensin kívül nincs. Csak azért teszteltem mert ennyit sose szokott késni és most itt állok döbbenten.
2017. máj. 28. 23:50
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
0%
Akkora kamu, mint ide Timbuktu.
2017. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Lehet hogy naiv vagyok,de...miért lenne kamu? Mi alapján gondolod?
2017. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nincs is messze pedig... :D és igen, miért lenne kamu?
2017. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Voltam a dokinál tegnap (mielőtt elkezdené valaki, hogy akkor kamuuuu, mert Pünkösd volt... igen, az volt, a dokim ügyeletes volt a kórházban ahol dolgozik, oda hívott be, a magánrendelésére csak később tudott volna időpontot adni). Minden rendben a picivel, pár nappal kisebb mint az "utolsó" (vagyis hát márciusi) mensi alapján kellene lennie. Nem tudta megmondani miért jött meg áprilisban, baj nincs, ez a lényeg.

Egyelőre nem békültünk ki, de nagyon nyomul a volt párom, és nagyon akarja... én még mindig nem bírtam megemészteni, és nem tudom valaha is meg fogom-e tudni... Tudom, hogy jobb lenne a gyerekünknek ha az apjával nőne fel, de még így sem bírok egyelőre megbocsátani. Mind a kettőnk szülei nagyon kampányolnak a békülés mellett... nem tudom igazuk van-e... :/... az én szüleim nagyon szerették őt, aztán persze nagyon dühösek voltak, de most azt mondják ha már így alakult miért nem adok még egy esélyt... "Anyósom" pedig kb. két naponta felhív, hogy az unokája teljes családot érdemel... és tudja, hogy rosszat tett a fia, de blablabla...egy szóval nagy a nyomás.

2017. jún. 6. 14:19
 45/54 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék-e hogy ha te csináltad volna a félrelépést is ezt mondja drága kis anyós hogy bla bla bla jobb a békülés kisfiam?...--- szánalom.
2017. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet veled kedves kérdező? :)
2017. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést :), most olvastam csak. Minden rendben velünk, nem olyan nagyon régen voltam genetikai ultrahangon és kombinált teszten, minden rendben velünk, jó lett az eredmény, és azt mondták, hogy valószínűleg kislány lesz :). A sors fintora, hogy a volt párom mindig lányt szeretett volna.

Nem békültünk még ki, még mindig nem érzem úgy, hogy el tudnám fogadni hogy mással volt együtt "úgy" és hogy én ennek ellenére újra közel kerüljek hozzá. Talán egyszer enyhül az undorom vagy nem tudom.. Néha úgy érzem, hogy kell a lányomnak, hogy egész családban nőjön fel, és ennek érdekében meg kellene bocsájtanom, néha úgy érzem jobb ha egyedül csinálom végig. A volt párom továbbra is békülni akar. Ultrahangon volt már velem, de ezen kívül túl sokat nem találkozom vele, a telefont fel szoktam venni neki, mert tudom, hogy a gyereke érdekli.. nem akarom tőle megtagadni, hogy tudjon a baba hogylétéről.. :) Hát ennyi van velünk, aztán még nem tudom, hogy hogy lesz a későbbiekben... Aranyos vagy hogy érdeklődtél, köszönöm!! :)

2017. júl. 13. 14:46
 48/54 anonim ***** válasza:

Máris a 12. hétben vagy? Nahát, gratulálok! :)

Szerintem nem jobb az egy gyereknek ha csak azért békülnek ki a szülei hogy ő "teljes" családban nőhessen fel. Megérzi hogy valami nem jó, és rosszabb neki, mintha lenne egy boldog anyukája, és egy apukája akit gyakran lát mivel érdeklődik iránta.

Nekem legalábbis jobb volt így, az én szüleim 10 hónapos koromban váltak el.

2017. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

A márciusi mensim alapján igazából már a 15. hétben vagyok. A magzat majdnem egy héttel kisebb méretben. Bő két hete voltam a genetikai ultrahangon. :)

Igen, igazad van, csak tudod előtte én tényleg nagyon szerettem őt... és eszembe jut az az idő amit együtt töltöttünk normális boldog párként, úgy érzem hogyha azt vissza tudnánk hozni az jó lenne a gyerekünknek. :) Csak nem tudom, hogy részemről tudna-e úja olyan jól működni. Részéről látom hogy baromira megbánta, és ha tudná visszacsinálná az egészet. Hát nem érte meg neki az a nem tudom hány percnyi "öröm" az tuti... De ő csinálta magának :(.

2017. júl. 13. 15:17
 50/54 anonim ***** válasza:
Lehet hogy idővel meg fogod tudni bocsátani neki, szerintem én is meg tudnám egy pár hónap alatt. Még mindig jobb mintha folyamatos kapcsolata lett volna azzal a nővel. És az tényleg jó pont hogy mindenben melletted áll, ha félre tudod tenni ezt és tényleg minden olyan lesz köztetek mint régen volt, az nyilván a legjobb a babának is, meg nektek is. :)
2017. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!