Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez pozitív teszt?

Szerintetek ez pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Az együttlét után 18 nappal csináltam egy tesztet , mivel fogamzásgátlót szedek , csak a legelső szemet elfejetettem bevenni , és csak másnap több mint 12 óra múlva jutott eszembe..a betegjátékoztató azt írta ,hogy ha a legelső szemet kihagytam és ha az elmúlt 1 hétben éltem szexuális életet , akkor lehet , hogy terhes vagyok..a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet de nem tudom , hogy ez most negatív , vagy halvány pozitív . Köszönöm a válaszokat!


[link]



2017. jún. 7. 16:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Vagy menj el nődokihoz, mondd, hogy tabit szedsz, de vannak pozitívnak tűnő tesztjeid. Ha normális, kér vérvételt hCG-re.
2017. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
2017. jún. 8. 10:46
 33/42 A kérdező kommentje:
ez halványabb , mint a tegnapi..nagyon várom , hogy mi lesz , vasárnap már minden kiderül mert akkor kellene megjönnie.
2017. jún. 8. 10:49
 34/42 anonim ***** válasza:
Szerintem mst lényegtelen, hogy mikor kellene megjönnie. Én abba sem hagynám a fog.gátlót, amíg nem beszélek nődokival, nehogy a megvonásos vérzés "kimossa" a babát.
2017. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
holnap elmegyek dokihoz , majd meglátjuk mi lesz :)
2017. jún. 8. 11:20
 36/42 anonim ***** válasza:

En nem latok masodik csikot,akarhogyan is nezem,pedig vagy egy percig bamultam.

Szerintem negativ!

2017. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Na mi újság,mi volt a dokinál?
2017. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:

Mintha lenne ott valami...

Doki mit mondott?

Nekem is ilyen tesztjeim voltak, nem mindig kell, h erős legyen. Nekem sokára lett erős pozi. Épp alszik a kiságyban a nagyobbik, a pici pedig itt van a hasamban. Tehát, ne aggódj, lesz ez erős pozi. Várj pár napot és tesztelj! Drukkolok!

2017. jún. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Kért vérvételt , de majd csak hétfőn lesz meg az eredménye..:( szóval még nem tudok semmit , várom , hogy mi lesz a mai napon
2017. jún. 11. 06:17
 40/42 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a bíztatásokat :) mindenképp írni fogok
2017. jún. 11. 06:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!