Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit tegyek? Ma uhn...

Most mit tegyek? Ma uhn minden rendben volt de egesz nap barnazok?

Figyelt kérdés

Menjek el ügyeletre ha nem múlik el? Utrot szedek pozi teszttől.. ti mit tennétek? Én nem ertem.. makk egeszseges a baba az uh szerint megis barnaztam ma tobbszor. :(

8hkm


2017. aug. 2. 17:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

De, pont a veletlenre ment. Nem vaktaban kellene lovoldoznia, hanem tenyesztest kellett volna csinalnia. Van par baci, ami sajnos a magzat elhalasat, vetelest, koraszulest okozhat, ha felszall a mehbe.

En a helyedben keresnek masik dokit, most pedig tuti az ugyeletre rohannek.

2017. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Én azonnal elmennék orvoshoz és ha elküld orvost váltanék. Sem barnázás, sem vérzés nem normális terhesen.
2017. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mióta eszemet tudom hozzájárok. Csinált tenyésztést. A kupot amúgyis felírta volna mert p3as lett a citológiám ! Én a barnázásról kerdeztem arra kaptam válaszokat.a többit magam is megoldom. Köszi mindenkinek, mentek a zöldecskék🙂
2017. aug. 3. 08:43
 14/21 A kérdező kommentje:
Amúgy hozzátenném soha sem küldd el, akár vasárnap éjjel is zaklathatom..válaszol , amint tud. Van , hogy azonnal. Ma is soron kívül fog fogadni 9 kor. De csak hasival tud megnézni mert elkezdtem használni a kúpot!:)
2017. aug. 3. 08:44
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

Ha mindenre van valszod , akkor miert kerdezgetsz itt ???

Kerdezd akkor a tokeletes orvosod!

2017. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha barnázol az nem normális. Lehet semmi, de lehet belőle rossz dolog is. Én mennék orvoshoz, nem itt kérdezgetnék. Ez nem jàték
2017. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Azóta sem volt es mint irtam ma 9 kor mentem dokihoz , minden rendben. Nem lát haematómat sem verzest, a huvelybol jott a barna. Szerinte megpattant egy hajszálér, vervételre kell menni jovoheten , meg kontroll ha elfogyott a kúpom.


Azt kerdeztem ti mit tennétek, nem azt h " válts dokit" koszi!:)

2017. aug. 3. 10:40
 18/21 anonim ***** válasza:
Leírtuk, ügyeletre mentünk volna és dokit váltanánk.
2017. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Dokit nem valtok. Bízom benne sosem ártott. Nem kezelt félre meddőségem alatt sem☺ koszi. Szerencsére minden oke. Nőtt is tegnap óta
2017. aug. 3. 11:15
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mint te csak 14 hetes ... Minden rendben de mégis néha előfordul ... Aggódom én is ..
2017. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!