Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őssejt levételről mi a vélemén...

Őssejt levételről mi a véleményetek? Van olyan, aki levetette? Ha igen, akkor mi volt az, ami meggyőzött titeket?

Figyelt kérdés
Én mindig is azt gondoltam, hogy ha egyszer babám lesz, akkor egyértelműen levetetem. De most igencsak gondolkozok rajta. Egy nagyon jó barátnőm, aki otthon van ebben a témában, felvilágosított, hogy sajnos ez az egész még annyira gyerekcipőben jár, hogy esélytelen, hogy bármilyen segítséget is nyújtson ez majd. Eléggé bízom benne és azt gondolom, hogy ha ő nem vetette le az ő gyerekei születésekor, pedig anyagilag is megtehette volna, akkor érdemes lenne nekem is átgondolnom.
2017. aug. 14. 09:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
9# ez igaz de sokan nem gyerekként lesznek rákosok. Unokabatyi 37 evesen halt meg 34 evesen alakult ki nála munkájából adódóan valószinuleg
2017. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem vetettem le, sokan sok mindent írtak, külföldi anyagokban én is azt találtam, hogy marhára nem arra tart ez a dolog, hogy az újszülött anyagot használják, mert ilyet akármikor ki lehet nyerni az emberből, de nem is feltétlen a sajátja a kívánatos.
2017. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
Koszonom szepen a lepontozast. Valoban nem szép történet egy számomra kedves rokonról. De logika az nulla...
2017. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, részemről ment mindenkinek a zöld kéz, mivel mindegyik válasz hasznos volt.
2017. aug. 14. 21:18
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Uzlet az egesz. Kulfoldon elek tobb mint 10 eve, Brusszelben szuletett ket gyermekem is ahol taroljak az ossejteket. Le akartam en is vetettni, kozoltek lehet persze. Kerdeztem mennyibe kerul, neztek ram ertetelnul. Mondtak ezert nem kernek penzt mert az szervkereskedelem lenne kb. Mondtak ez ugy mukodik leveszik az ossejtet es ha szulsege van barkinek ra akkor oda adjak neki. Ha a gyermekemnek lesz szuksege ra akkor is segitenek de szo sincs arrol, hogy mindenki a sajatjat kapja vissza. Szoval penzert felejtos es ez igy mukodik mindenhol, hogy az kapja akinek szuksege van ra. Masik orszagba koltoztunk es itt is igy mukodik. Mondtam nekik magyarorszagon, hogy mukodik es nem hittek el. Irtam otthon a krio kozpontnak akik hirdetik penzert es taroljak stb. Elterelo valaszt kaptam😂

Szoval ez magyarorszag😂😂😂

2017. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi levetettük, ki tudja mikre lehet majd a jövőben felhasználni. Most még el sem tudjuk képzelni milyen lehetőségeket rejt, mint ahogy a mi anyáink azt nem tudták elképzelni mikor terhesek voltak, hogy egy lapos okostelefont simogatva egymást kérdezgetik az őssejtről :) Ilyenekre gondolok, hogy lehet ezeknek a gyerekeknek ezekből az őssejtekből növesztenek 50 év múlva fogat, vesét, bőrt, stb. A felnőttek őssejtje pedig nem ugyanaz, idősebbek a sejtek.
2017. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!