Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kétdésem lenne hogy...

Maister25 kérdése:

Olyan kétdésem lenne hogy lehet tudni hogy a magzatvíz szivárog vagy becsurantotam vagy folyás stb? 39 hkm

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan betét, ami kimutatja, párszáz forintért tudsz venni drogériákban. :)
2017. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudtam még megállapítani, hogy bugyi nélkül voltam egy hosszú ruhában, ha magzat viz az ugye csorgott volna le a lábamon egy idő után de nem volt semmi csak folyás.
2017. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magzatvizet minimálisan sem tudod visszatartani és nem pisiszagú.
2017. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1, tényleg? En eddig csak olyat lattam ami 3000 ft es 3 db es nagy szar állítólag mert nem egyértelmű. Ha megírod milyen en vennek... Hatha.


Amúgy nekem az a tapasztalatom kerdezo ha pl tusszentek, kohogok, nevetek stb. általában bepisilek.

Hat ez van.. :) azt mondta az orvosom, mert nekem mar "enyhen csökkent mennyiségű" a magzatvizem, hogy ha "faj a baba mozgása"netán fura érzés a baba mozgása, akkor az mar problama lehet es azonnal ügyelet vagy korhaz.. (akkor faj vagy akkor szokatlan, ha nagyon keves a viz)


Amikor felallsz es kicsit elönt valami az altalaban sima terhessegben normalis vizes folyás.


Magzatvíz szivárgás az amit nem tudsz visszatartani,tobb mint egy folyas es nincs semmifele szaga. Hat legalabbis nekem ennyit mondott a doki.

2017. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy szülésznőtől hallottam ezt a módszert:

Vattát kell tenni a bugyiba, mert az nem szívja magába a szagokat, mint a mai betétek.

Kell várni pár órát. Ha pisiszagú váladék gyűlik össze a vattán, akkor pisi. Ha büdös, akkor fertőzés miatti folyás, ha édeskés illata van, akkor magzatvíz.

2017. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!