1,5 kg hízás sok?

Figyelt kérdés
Most töltöm majd a 18.terhességi hetet . Ma mértem magam kb 1,5kg-ot híztam. Szerintetek ez sok??
2017. aug. 18. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Jaj ugyan már...
2017. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

En ebed utan tudok ennyit ha rámegyek a témára :) nem sok

30. Heten mertek akkor volt nekem +2 azóta nem mertek 35hkm

2017. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van mikor olyan érzésem van hogy nem is az én gyomromba megy az ennivaló hanem , mintha a baba rögtön "elszívta volna ". Már most leszoktam a kovászos uborkáról , de jelen pillanatban a mustárért vagyok megveszve.. Múlthéten csípőst ettem csípőssel.
2017. aug. 18. 14:43
 4/17 A kérdező kommentje:
Második : kislány vagy kisfiú lesz ?:)
2017. aug. 18. 14:44
 5/17 anonim ***** válasza:

Hat igen ez igy volt velem is. Igy is van. A baba szepen fejlodik amugy ha normálisan eszel. Nem kell ahhoz felszedni 35 kilot.

Mikor csak nem akart ram felmenni egy deka se az elején (kb a 22.hétig. Sőt fogytam is) akkor elmentünk fizetős ultrahangra kb 26 hetesen, mert aggasztott es ott azt mondta a szonografus, hogy a baba szuper jol van, kicsit sem kisebb vagy ilyesmi. Ilyen alkat vagyok. Oruljek neki. Hat orulok. :) azóta is szep nagy a baba, soha nem mondtak, hogy kisebb lenne, inkább egy héttel nagyobb. En pl.rohadt sok hust es salátát eszek, mert ebben a melegben ez esik jol. Télen "kisterheskent" en is vagy csiposet vagy savanyut ettem. Meg akkor is iszonyat mennyiségű csirkét meg halat.

2017. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2#vagyok. Lány.
2017. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az a lényeg hogy egészséges :)

Nálam az elején volt hogy főztem és ettem belőle.. majd délután elmentem dolgozni.. hát azt hittem hogy kivégez.. soha nem voltam olyan rosszul. Sőt még most is van hogy undorodom bizonyos ételről. Kivétel a sajtos pogácsa , uborka, csípős paprika , tejföl , rántott hús ..na meg a házi sült kolbász amiért jelenleg ölni tudnék :D Elég válogatós kisbabák van az biztos..:)

2017. aug. 18. 14:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Az nagyon nem sok, sőt! Szerintem ne foglalkozz a súlyoddal:). Nem kell persze 20-30 kg-t hízni, de egyél, amit megkívánsz:).
2017. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
:) kinek a pap kinek a papné :) en állandóan sült hekket ettem savanyú paprikával azzal a csipossel :):):):) meg tejföllel. Azért ezt nehez űberelni na..
2017. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az ízlett a babucinak :) :)

Az egyik barátnőm szalonnát lilahagymával 😅 Ha esetleg mást mert enni akkor rosszul volt :D A hagyma szagtól szerencsétlen alig mert bárkivel is beszélgetni :D :D

2017. aug. 18. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!