1,5 kg hízás sok?

Figyelt kérdés
Most töltöm majd a 18.terhességi hetet . Ma mértem magam kb 1,5kg-ot híztam. Szerintetek ez sok??
2017. aug. 18. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most igy a vegen van hagymás időszak...fortelmes.. Főleg h ilyenkor mar számolni kell a gyomorbajokkal ujra. (baba nyomja a gyomrom es savam van.. Ez hagymával "szuper".. De ha ez esik jol, ez esik jol..)
2017. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ma vagyok 30 hetes és eddig 1kilót hiztam. Pedig ha valamit megkivanok azt megeszem. szerintem nálam is mindent elszív a baba
2017. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is a 17. héttől kezdtem csak felszedegetni kilókat... De tulajdonképpen a gyerek elvett mindent... Egyáltalán nem sok más ilyenkor már +4-6 kilónál jár. Ne foglalkozz ezzel egyél ahogy jól esik, próbálj egészségesen amennyire lehet.


Én a végére 13 kilót szedtem fel, ebből 4kiló volt csak a fiam XD meg kb 4 kiló a víz ami a végén rámjött.... két hete szültem +3 kiló van rajtam a kezdeti súlyhoz képest. De ami vicces, hogy amikor hazaértem csak 3 kilóval voltam kevesebb... még a gyerek súlya se jött le rólam O.o ennyire be voltam vízesedve...


Szóval ne aggódj a súly miatt főleg ilyen korán :)


Jó egészséget!

2017. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

30 hetesen 1 kilót??!?! Mázlista!!!

Hagymáról jut eszembe... márc 20-ra voltam kiírva. Férjem nagy hagymás. Mondtam neki, innentől ne nagyon egyen hagymát, főleg vacsorára, mert úgyis éjjel fogok szülni, és nem akarok a szülőszobán még a hagymaszag miatt égni. Jó, nem eszik hagymát. márc. 21, nem eszik hagymát. Márc 22, még mindig nem eszik hagymát. Márc 23, na most már nem érdekli, hagymát eszik vacsorára.... naná, hogy aznap éjjel beindult!!!!

2017. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igazad van ez tényleg mázli, de nagyon örülök neki, bár ki tudja mi lesz a végére, remelem marad ez a szerencsés állapot.
2017. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
12-es válaszadó: Gratulálok ügyi vagy és szerencsés!!:) Egy édesanyának mindenképp a baba a fontos de szerintem nagyon jó érzés mikor szülés után pár héttel nem az a gondolatod hogy egy kisebb "bálnát" látsz a tükörben..
2017. aug. 19. 22:29
 17/17 A kérdező kommentje:
Új fejlemény : nem 1,5kg l-t hanem csak 1kg-t híztam..:) pedig most az új sláger a szalonna :D
2017. aug. 31. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!