Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni dagadás,...

Mit lehet tenni dagadás, vizesedés ellen? Dagad a kezem, a lábam, az arcomon is látszik.

Figyelt kérdés
sómentes diétát javasolt a védőnő, és pihenést, de nekem ez nem igazán jött be eddig sem. fehérje nincs a vizeletben, a vérnyomásom is rendben csak ez a dagadás elég kellemetlen? ez a terhességtől lehet v én csinálok vmit rosszul. ugye a babának ettől nem lehet baja?mit tegyek h jobb legyen? 36. hétben járunk
2008. okt. 19. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyan ezt monták és nekem se használt semmit ez már szerintem a korral jár. Mi meg 34 hetesek vagyunk.
2008. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség vége felé a dagadás a szülés megindulásának egyik jele. Ez amolyan előfutár, hogy hamarosan szülni fogsz.

Sokat nem tudsz tenni. Só és fűszermentes diéta, illetve sok pihenés.

2008. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is eléggé vizesedtem. Nekem az segített, ha hideg-meleg vízzel váltva zuhanyoztam a lábam, naponta többször. Elég kellemetlen, de nálam bevált.
2008. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csinálsz rosszul semmit,ez a terhességtől van.

Azt a választ megcáfolnám,hogy a szülés megindulásának jele,mert én a 20.héttől kezdve vizesedtem.Egyre jobban dagadt a lábam,már nagyon feszült.A cipőt sem tudtam felhúzni.Szülés után 2 héttel múlt el.

A babának nem lesz baja,ne izgulj.

A pihenés jót tesz.Polcold fel a lábaidat.

2008. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget aranyosak vagyok! boldog babavárást, könnyű szüölést, és sok sok örömet a kisbabához és kitartést! puszi
2008. okt. 20. 08:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az aloe vera teát javasolták, napi 1 tasakot 2 liter vízben főzni, finom fahéjjas íze van!Illetve, hogy héjjában főzött krumpli levében áztassam a lábam.

Bolodg babavárást: 31 hetes kismama

2008. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!