Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első szülése császár...

Akinek az első szülése császármetszés volt, annak a másodiknál hamarabb be kellett feküdni a kórházba?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál, és közölte, hogy 38.héten befekvés lesz,a császár miatt. Szerintetek akkor meg fognak újra császározni?

2017. szept. 11. 15:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

8# 9# Köszönöm! :)


10# nem érzem beteg gondolatmenetnek, mert fel tudtam dolgozni, lelkileg is túl vagyok rajta, de nem akarom megint átélni, újra ha nem muszáj. Nyilván ha élet múlik rajta akkor minden habozás nélkül bevállalom. És tudod igen is hálát adok annak, aki elkezdte alkalmazni a császármetszést, mert neki meg az eljárást végzőknek hála egészségesen, épen, károsodás nélkül született meg a kislányom.

2017. szept. 13. 11:37
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

11: És ennyi a lényeg.

De, a gondolatmenet beteg,mert károsít téged. Ok nélkül. A szülés nem egyéni képességmérés, nem felmérő, nem teljesítménytúra és az anyaság fokmérője.


Ha a gyereked 40 évesen boldog és becsületes ember lesz a világban, akkor lehetsz büszke anyaságod minőségére. Ezt viszont nem az befolyásolja, hogy mi módon kezdte az életét.

2017. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!