Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünetek hiánya?

Terhességi tünetek hiánya?

Figyelt kérdés
Az normális, hogy 5-6 hetes terhesen semmilyen tünetem nincs? Nem vagyok rosszul, éppen hogy fájnak a melleim, nem kívánok semmit, nem undorodom semmitől, nem lett jobb a szaglásom sem. Most sorolhatnék még sok mindent de semmi, semmi nincs. Pozit teszteltem kétszer is mert nem jött meg és ennyi. Az egyetlen dolog, hogy hetek óta görcsöl a hasam a jobb oldalon lent és ez nem múlik el, néha erősebb de annyira nem mint egy mensi lenne ill. fáj a hasam ha befeszítem vagy nagy levegőt veszek, tüsszentek stb. Valakinek volt már hasonló?

2017. szept. 20. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Korai is tünetet várni ilyenkor, meg van akinek nincs is semmilyen, én a 7. héten kezdtem hányni, a szülésig abba sem maradt.
2017. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell tünetnek lennie, csak lehet.

Mindkét terhességemnél a 3. trimeszterig annyi utalt terhességre, hogy nem menstruáltam, de ezen kívül semmi bajom nem volt

2017. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg, nekem ikrekkel sincs/sem volt semmi "klasszikus" bajom!


29+6 hkm

2017. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bogi1990 ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben örülnék neki! Nekem kb. 5-6. héttől kezdve émelygés, hányinger, hányás, mellfeszülés + iszonyatos fáradtság volt... Anyumat kérdeztem, hogy neki is voltak-e hasonlók és mondta, hogy ő a 2 terhessége alatt max 2-3x volt rosszul.

Nekem most kezd elmúlni. Egyébként azt mondják, hogy a HCG hormontól vannak a rosszullétek, illetve az egyéb tünetek, nekem az elég magas volt. Lehet, hogy nálad nem annyira magas, vagy csak szerencsés vagy. De ne aggódj, pozi a teszt az a lényeg. Lassan már szívhang is lesz! :)


Boldog babavárást!

13+6 hkm

2017. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5-6hetesen van,akinek már vannak tünetek,van,akinek nincs,csak később jön.Nekem sincs semmi tunetem,6.het környékén volt pár nap enyhe hányinger,de az is elmúlt. Es pont,ahogy az előttem válaszoló írta,nekem is van egy barátnőm,aki ikreket vár és neki sincs az égvilágon semmi.
2017. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Ohh meg varjal vele en is azt hittem hogy nem lesz.7dik heten kezdodott es meg ha nem is egesz nap de minden reggel van egy kis rosszul letem es mar mindjart toltom a 11et.
2017. szept. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!