Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog 2018 Marcius/Aprilis-ba...

Norman Bates kérdése:

Ki fog 2018 Marcius/Aprilis-ban szulni? Hogy vagytok? Tapasztalatok, vizsgalatok etc.

Figyelt kérdés
Sziasztok! En most vagyok 13+2 hkm, szeretnen ha Marcius/Aprilisi kismamak osszegyulnenk, ha leszunk elegen akkor akar egy FB csoportot is csinalhatunk.

2017. szept. 23. 14:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/177 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Április 8-ra vagyunk kiírva. Első baba. 😊 Három év próbálkozás után sikerült, így most nagy az izgalom. Sajnos veszélyeztetett terhes vagyok én is, barnázás miatt.

Mi pont ma vettük meg az első dolgot. Én még tudtam volna várni karácsonyig, de a párom nem bírta ki. 😊 Falra vettünk aranyos matricákat, amit már fel is ragasztottunk. A párom nagyon be van zsongva. 😊

Nekünk tegnap mondták, hogy talán kisfiú, de majd három hét múlva megyek vissza az orvoshoz, hátha akkor már jobban megmutatja magát.

Zolna

2017. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/177 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Hany hetes vagy utolso 12?enis jovo heten megyek ultrahangra remelem hogy mondanak valamit h mi lesz a kis mano:))
2017. szept. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/177 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Nyuszika!

13 hetes.

Zolna

2017. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/177 anonim ***** válasza:
2es, milyen "kedves" emberek bántanak egy terhes kismamát? rokonok, munkatársak, utcabeliek? el sem tudom képzelni...
2017. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/177 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mensi szerint én is áprilisra várom az első babánkat, de a nődoki még nem mondott időpontot, ha minden igaz szerdán pontosítunk :) Mellfeszülésen és enyhe émelygésen kívül más tünetem nagyon nincs, ha nem vesszük figyelembe, hogy a hasam elég lufi :S Erre van valakinek valami ötlete esetleg? Egyszerűen nem találok itthon kényelmes nadrágot (amiben dolgozni is el tudok menni) :) R
2017. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/177 A kérdező kommentje:

Megjott a kombinalt teszt eredmenye.

1<10000 Down

1<100000 Pat, Edwards

Mas is megkapta mar?

2017. szept. 25. 22:27
 27/177 anonim ***** válasza:

Április 7, ha jól számoltam, 2. baba.

Már most látszik rajta, hogy egy akaratos, makacs kos lesz mivel teljesen meglepetésbaba :D

Még tavasszal volt egy missed ab-om, akkor megszakított "védekezéssel" fogant, majd ugye a missed ab után védekezni kell, hát műtét utáni 6. hétben egyetlenegyszer nem használtunk csak óvszert, meg is fogantam :)

Szerintem tuti ugyanaz a lélek jött vissza, aki végül nem maradt meg a tavaszi terhességnél. Illetve el se ment, csak adott némi időt nekem, mert eléggé megijedtem akkor. Akartunk 2. babát, csak még nem most.

De ha már így alakult elfogadtam, örülök neki, benne vagyok már a korban is, nem volt mire várni.

13. hetet töltöm pénteken, még megvan az egész napos émelygés, ételundor, szédelgések, de szerencsére komolyabb bajom nincs.

2017. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/177 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok én március 5 re vagyok kiirva és nemrég voltam 18 hetesen másodjára mondták hogy kishercegnő lesz már nagyon várom.
2017. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/177 Bogi1990 ***** válasza:

Sziasztok!


Én március 20-ra vagyok kiírva. Ma vagyok 15+1 hetes :)

Eddigi vizsgálatokkal minden rendben, a 12. genetikai UH-n minden rendben volt, kombinált tesztet is csináltattam, alacsony rizikó jött ki.

Tegnap előtt voltunk 4D UH-n, mert férjem már nagyon szeretné tudni a baba nemét, természetesen nem mutatta meg magát :). Viszont nagyon jó volt látni ahogy mozgolódott. :)

Egészen a 12. hétig nagyon fáradt voltam, bármennyit is aludtam. Sajnos a hányás az körülbelül a 6. héttől folyamatosan jelen van, bár már ritkulnak a rosszullétek.

Eddig a laborom is rendben volt, védőnőnél viszont magas lett a vérnyomás, azóta otthon mérem, akkor nem szokott semmi gond lenni.

Kb. ennyi :)

2017. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/177 anonim ***** válasza:

En aprilis vegere vagyok kiirva. Most vagyok 9+5(6)

2,5 het es genetika 😆

2017. szept. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!