Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hét meghatározában...

Terhességi hét meghatározában kéne segítség? bőv lent

Figyelt kérdés

Rokonunk most két hete jelentette be, hogy pozitívat tesztelt, és a héten volt vizsgálaton, ahol 5 hét pár naposra becsülték a babát.

Utolsó menzesz ideje: augusztus 24.-én volt.


Nekem sehogy sem jön ki az 5 hét pár napos terhesség...mivel szerintem minimum 7-8 hetes kéne hogy legyen.

Szerintetek- baj lehet?



#terhességihét
2017. okt. 13. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

az is lehet hogy később fogant a baba..

a következő u.h-on kiderül,hogy minden rendben e

2017. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja.
2017. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam, hogy később fogant, de akkor két hete hogy tesztelt olyan erős pozitívat? Egyszerűen nem értem... mert nem jön ki nekem sehogy... csak remélem minden rendben lesz.
2017. okt. 13. 10:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is augusztus 24-én volt az utolsó mensim.

Szeptember 20-án egyértelmű pozi volt a nemvárt előtt 2 nappal.

Eszerint most kezdtem a 8.hetet, de nekem középidőben volt pé-m így szinte biztosra tudom mikor fogant.

Neki valószínűleg később volt peteérése, ennyi.

2017. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát ez az! Te most kezded a 8. hetet! ő meg most lépte át csak éppen az 5.-et!!! baba méret alapján... ha két hete erős pozit tesztelt, akkor elvileg 3 hetes lett volna- amivel még nem tesztel pozitívat!! aggódom azért vagyok ennyire kiakadva...
2017. okt. 13. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem neked nem kell semmin kiakadnod, főleg nem ezen. A terhességet az utolsó nenzesz alapján állapítják meg, nem a méret alapján, 12. héten esetleg pontosítanak, éppen ezért tök változó, hogy valakinek 6 hetesen mekkora az embrió. Mellesleg 8 hetes, okt. 24.-én lesz nagyjából, akkor telik el 2 hónap és nem ma, 10 nappal előbb.
2017. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem mensi szerint volt a baba 18hetes genetikain 18+5napos meret alapjan 19+3 3hetesen expectel mar jol lathato +teszteltem, ha ezt veszed mensi elotti aktusbok fogant a baba..


30hkm

2017. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os.


Menzi alapján is 7 hetes terhes már lenne, ha utána számolsz! és én ezt is írtam hogy 7-8 hetes lenne... de nem 5 hét 1-2 nap.... amit meg szintén írtam, hogy 2 hete erős pozit tesztelt- tehát azt jelentené, hogy 3 hetesen tesztelt pozit- amit lássunk már be lehetetlen.... ezért is tettem fel itt a kérdésem...mert bennem van egy rossz érzés, hogy nem fejlődik rendesen!

2017. okt. 13. 14:01
 9/10 Norman Bates ***** válasza:
100%

Siman lehet, hogy hosszabb ciklusai vannak, es jogal kesobb ovulalt, mint az a nagykonyvben meg van irva...

En 3+5 nel teszteltem pozitvat (szep, jol lathatot,) siman lehet, hogy elotte 1-2 nappal is latszodott volna.

Nem kell tulbonyolitani, az 5+ valamennyi akar 5+6 is lehet, 1, 1.5 het elteres meg oke.

2017. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Norman Bates ***** válasza:
Es en ma vagyok 16+1, tehat igenis lehet 3 hetesen pozit tesztelni...
2017. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!