Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációkor fogant. Mi...

Menstruációkor fogant. Mi lehet a neme?

Figyelt kérdés
Akinek szintén menstruációkor fogant a gyereke fiú lett vagy lány?

2017. nov. 11. 16:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a kicsi fogant menstruáció utolsó előtti napján. Mármint akkor volt az aktus és kislány lett 😊😊
2017. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi az offért de annyira undorító belegondolni hogy sokan képesek mensikor gumi nélkül szexelni! Fújj! Még gumival is undorító de egészségetekre!
2017. nov. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Én ismerek egy ilyen esetet,ott is kislány lett. Bár szerintem nem függ össze.?
2017. nov. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem fiam let
2017. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
13%

Baromira nem fugg ossze. Mintha azt kerdezted volna, hogy keddi napokon melyik labbal szoktatok kikelni az agybol, es ha valaki bal labat ir akkor nyugtazod magadbab hogy huh akkor te is azzal fogsz?!


Es szamomra is elkepesztoen igenytelen, undorito dolog a verben tocsogva szexelni.....parod szivesen tocsogtatja magad a veredben? fuj...

2017. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A kérdés azokhoz szólt, akiknek így fogant baba, nem azokhoz, akik undorítónak találják. Nyílván nem "tocsog" senki sem vérben... Vannak gyengébb napok, és akik nem tudják milyen a menstruáció, azoknak üzenem, hogy nem 0-24-ben folyik a vér. Rendesen kell tisztálkodni.

Akik a kérdésemre válaszoltak azoknak meg köszönöm szépen a kommenteket! :)

2017. nov. 12. 19:40
 7/19 anonim ***** válasza:
12%

Hát.... 50-50%, vagy fiú vagy lány... Semmit nem jelent,hogy mikor szexeltél.


Amúgy undorító dolog, hogy mensi alatt szexeltek. A párodnak is van egy gusztusa.

2017. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy befolyasolná a baba nemét a fogantatás körülménye de szerencsével majd az ultrahangon előbb vagy utóbb kiderül :)

A lènyeg,hogy egeszseges legyen :)

Kedves elôzô hozzàszólók nektek nem mindegy,hogy szeretkeznek-e menstruáció alatt? Ha a higièniàs körülmények megfelelnek (gondolok a tisztàlkodásra elôtte,mivel ilyenkor nagyobb a fertőzésveszély) akkor nem tilos és nem is gusztustalan. Szimplàn csak ,,ízlés" kérdése kinek mi fér bele nem kéne ezért leugatni a kérdezőt....

2017. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%
És a méhét is kitisztítja ilyenkor? :D Nem beszélve a szagról! :D Hmm igazán gusztusos gratulálok! Kívülről megmoshatja magát de belül akkor is véres ha gyengébb nap ha nem! Minimum egy gumit illene felhúzni ha már nem bír ki 1 hetet 1 hónapba.. Aki mensikor képes szexelni az ne papoljon higiéniáról! :D Majd a gyerekét is szaros kézzel eteti? Miért ne? Pelenkázás előtt már úgyis megmosta...
2017. nov. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%
A buta kérdező írt nekem privit amiben letrollozott és leoltott hogy én milyen hülye és boldogtalan vagyok! Nem tudja hogy boldog családom van és a 3. gyermekem várom! :) A kedves kérdező menstruál de közben terhes tanácsadásokra jár! Ja és neki a "hüvely csatornája" termeli az illatos mensruációját.. A méhének semmi köze hozzá! :) Utsó voltam! :)
2017. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!